Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikai hírességek telefonszá...

Amerikai hírességek telefonszámai?

Figyelt kérdés

Gyűjtök pár telefonszámot, ami AMERIKAI HÍRESSÉGEKÉ. Fontos: Olyan számot keresek, ami NEM AUTOMATIKUS HÍVÁST KEZDEMÉNYEZ, hanem "maga a személy veszi fel". Ha nem bánjátok, nem fogom megmondani, mire kell, de annyit elmondok; nem az, amire épp gondolsz. ;)

[link] >P


2022. aug. 25. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondom meg.
2022. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted itt tudni fogja bárki mondjuk Brad Pitt telefonszàmàt?

Álomvilágban élsz, mert 10 éves vagy, vagy egyszerűen hülye?

2022. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell zaklatni hírességeket?
2022. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem akarok zaklatni senkit! #2 durván nem vagyok 10 éves! Miért hülyézel le bárkit is, ha azt sem tudod kicsoda, főleg, ha nem is tudod, mit akar csinálni!! Nem az volt a kérdés, hogy találd ki, hány éves vagyok! Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, minek válaszolsz???
2022. aug. 25. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

#2: sezrintem ezzel már egy hatéves is tisztában van manapság... :-DDD


Elépesztő, hogy egyesek azt hiszik, hogy ezek a celebek saját maguk írogatják a FB-oldalukat, és hasonlókat... :) Micsoda naivitás! :-D

2022. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,nyilván hozzá lehet jutni ilyen telefonszámokhoz....Magyar hírességekkel sem tudsz beszélni csak így,max.ha a köreikben mozogsz,ismerősöd,barátod,rokonod.
2022. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer felhívtam 50 centet. :D de elég viccesre vette a dolgot hálisten :D
2022. aug. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!