Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletlen lehet, vagy szórakozi...

Véletlen lehet, vagy szórakozik velem valaki?

Figyelt kérdés
Mostanában túl gyakran keresnek telefonon tévesen, vagy csak megcsörgetnek párszor, vagy felveszem, de nem szólnak bele. Már több mint 9 éve az én számom ez. Az első évben kerestek rajtam valami nőt, gondolom az ő száma volt előtte, de az abba maradt.

2022. máj. 28. 13:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem található a telefonkönyvben, vagy a tudakozóban a számom, titkos szám.
2022. máj. 28. 13:16
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyereményjátékokon sem adom meg, mielőtt valaki erre gondolna.

Netes rendeléskor szoktam megadni, hogy a futár tudjon hívni, de az mindig is így volt. Ez a hívogatás meg kb 1-1,5 hónapja kezdődött.

2022. máj. 28. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"vagy a tudakozóban a számom, titkos szám."


Dehogy titkos. Bármilyen online rendelésnél, ha megadtad akkor az már rég kikerült.


Egyébként lehet, hogy csak véletlen, de ha hetente előfordul mondjuk, hogy nem szólnak bele az már utalhat arra, hogy szórakoznak.

2022. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha rákeresek a számomra, ezt írja ki: A keresés nem hozott eredményt, vagy az előfizető adatai titkosak.

Amikor előfizettem, kérdezték, hogy betegyék-e telefonkönyvbe, tudakozóba, vagy titkos legyen. A titkosat választottam.

Ha a nevemre keres rá valaki, akkor is a fenti eredményt adja.

2022. máj. 28. 13:28
 5/11 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, hogy nem a futár hívása miatt gondolom, az amúgy is kb. 2-3 havonta 1szer, ha előfordul.

Valamelyik nap az eladó autóm iránt érdeklődtek. Nincs is autóm.

2022. máj. 28. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal egyszerűbb a képlet, mit gondolod! De ha több, mint kilenc év alatt nem jöttél rá a megoldásra, akkor töprengjél még egy pár évet rajta! :)
2022. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem szórakoznak! az van hogy hiába 9éve a te számod de lehet előtte másé volt! a mobil szolgáltatok újra értékesítik a tel számokat.....
2022. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

En azt tapasztaltam, hogy ez egy automatikus hivas, a vilag osszes szamkombinaciojat megcsorgeti, es egy nagyobb szunet utan egy call centerbol valaki valamit ram akarna sozni.

Angliaban ez napi hatszor siman, miota elofizettunk valami szuresre, ritkult.

Maskulonben skizofren volt ismerosom mikor probalt baratkozni, akkor ejszakankent tobbszor csorgott a telefon, es egesz biztos vagyok, hogy o volt.

Valoszinubb az elobbi. Olyankor tipikus a csend, mert nem emberhiv fel, es kapcsolnak valakit. Viszont letenni erdemesebb.

2022. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is ilyen random hívásra tippeltem eleinte, hogy rám akar sózni valami üdülési jogot, biztosítást, anyám tyúkját, csak az utóbbi időben kerestek rajtam eladó kocsit, asztalos műhelyt, valami céget, stb. Ha ki is jelzi a hívószámot, az titkos, visszahívni meg nem fogom. De a legtöbb rejtett szám, nem látom a hívó telefonszámát. Sajnos muszáj felvennem az olyanokat is.
2022. máj. 28. 13:57
 10/11 A kérdező kommentje:
7/9 gabor75! Írtam, hogy amikor megkaptam a számot, egy ideig kerestek rajta egy számomra ismeretlen nőt. De most már nem őt keresik, hanem legutóbb pl azt mondta: az eladó autó miatt érdeklődöm.
2022. máj. 28. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!