Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább dolog, amit...

Mi a legdurvább dolog, amit valaha tömegközlekedésen láttál?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 21:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy csaj konkrétan az előttem lévő ülésen szopta a barátját. Csak egy kabát volt ráterítve de így is láttam. Tél volt.
2022. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Felsős voltam. A metrón egy pasi benyult a nadrágom a és verni kezdte a faxom. Meg se mertem szólalni. A megállóban leszálltak.
2022. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Darius- ***** válasza:
97%
Tömeges karambol. A mentők és rendőrök még nem voltak ott.
2022. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Egy pasi a szemben levő ülésen verte a farkát és engem nézett közben.

Cigánybalhéból is láttam már jópárat.

2022. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Felszállt a buszra egy külföldi, elkezdett rohanni, majd valakit elkezdett csépelni.
2022. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer - 15 vagy 16 voltam - a tömegben rámverte egy szatír az 1es vilin. :( Akkora tömeg volt, hogy mozdulni se lehetett, asszem, valami baleset volt talán, ami miatt több villamosnyi ember zsúfolodótt fel. Éreztem, hogy dörgölőzik, alig vártam, hogy le tudjak szállni a következőnél... és csak leszállás után vettem észre, hogy bizony nem csak dörgölőzött. :(

Sajnos azon a vonalon többször futottam hasonló alakokba, de sose éreztem magam annyira mocskosnak, mint akkor.


Ami nem ilyen jellegű sztori, abból az volt a legdurvább, mikor egyszer a trolin valaki rajzszögeket szórt az ülésekre poénból(?). Ugye ezen a textilesen a minta miatt sok minden nem látszik (szándékosan), majdnem beleültem. Szerencse, hogy egyáltalán feltűnt.

2022. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Etnikumból fakadt asszonyságnak sírni kezdett a gyereke, ezért a fél mellét nyílt színen előkapta, és szoptatást rendezett a villamos közepén a négyfős ülésblokkban.


Ugyanazon etnikumba tartozó fiatal lány, szintén a villamoson felhajtotta a szoknyáját, szétterpesztette a lábát, előkotort a táskájából egy eldobható borotvát, és megborotválkozott. Mint kiderült, buliba volt hivatalos... :D

2022. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Hogy másmilyen jellegűt is meséljek:


Szintén elég meglepő volt egy hátsó ülésen heverő, púposra tömött pénztárca különböző kártyákkal, egy Budáról induló buszjáraton.

2022. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem egy konkrét dolog volt, hanem egy jelenet; a dolgok tökéletes együttállása.

Szombat este volt, ültünk összesen kb hatan a távolsági buszon, ami éppen embereket vett fel. Az utasok közül ketten egy (talán részeg?) meleg pár voltak, akik egymással enyelegtek; a mellettem lévő ablaktól pár lépésre, a buszmegálló kukájába egy férfi vizelt, miközben egy nagyon részeg negyven körüli nő szállt fel. A busz elindult; tőlem balra a két fószer csókolózott, előttem a részeg nő elhasalt, majd bekúszott az ülések közé/alá, tőlem jobbra meg a hugyozo férfi a busz felé fordult a farkával a kezében.


Nem történt semmi egetrengetően szokatlan, de így öszességében olyan volt az egész, mint egy reneszánsz festmény.

2022. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
9. Annyira irigyellek, hogy saját szemeiddel láthattad ezt a csodás látványt :DDDD
2022. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!