Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki sulis sztorik?

Ciki sulis sztorik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek van valamilyen kínos és/vagy gáz sulis sztoritok?



2022. aug. 27. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
földrajz tanárnőm ilyen kis cuki volt, de képes volt az egész föcifaktos csoport előtt hangosan kijelenteni hogy nekem pszichológus kell. mondanom se kell égtem. de legalább felkerestem utána egy pszichológust tényleg.
2022. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb amúgy az volt amikor az anatómia tanárunk a szemet tanitotta nekünk, és latinul is mondta persze. odaértünk hogy makula. mire egyik csaj: tanárnő nekem volt régen egy ilyen nevű osztálytársam!

szegény tanárnő még 10 perccel később is felsirt a röhögéstől. tudod amikor már azért sirsz mert a tanár is sir :D

2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amugy bocsi hirtelen ugy emlékeztem hogy lehet vicces sztori is, most nézem hogy csak gáz kell neked.
2022. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt (szerencsére) hanem 2 osztálytársammal.

8 évesek voltunk, és körbe kellett ülni egy órán, valamit játszhattunk.

Egy lány osztálytársam szoknyában volt, és mikor egyszercsak felkelt a székből, azon volt egy piros folt. Tanítóténi rögtön kivitte a teremből.

Egy fiú pedig elkezdett nevetni, hogy a lány piros festékbe ült és talán még bele is nyúlt. Sőt talán az összes srác nevetett, hogy hogy nem vette észre, hogy nem tiszta a szék mielőtt ráül.

Mint kiderült persze, a lány akkor kapta meg először a menstruációját.

Az ilyen korú fiúknak pedig sűrűn fogalmuk sincs ilyesmiről

vagyis akkoriban biztos nem volt.

Rendkívül kínos volt, főleg nekünk, olyan lányoknak akik tisztában voltak azzal, hogy ez nem festék. Meg persze a barátnőmnek duplán.

De mái napig nevetünk rajta azzal a sráccal is meg a lánnyal is, mostmár nem gáz csak vicces a sztori.

2022. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Lehet vicces is

#1-2-4 Köszi a válaszokat :)

2022. aug. 30. 06:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!