Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Pamkutyáékkal?

Mi történt Pamkutyáékkal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem, hogy egyre inkább inaktívabbak. Már több, mint 2 éve nem csináltak új zenét/paródiát, mostanában alig ha van valami tartalom. Instagramon és Facebookon szoktak néha posztolni vagy sztorit kirakni de azok is vagy a Vision Express-es vagy az HBO Max-os szponzorált tartalmak.

2022. aug. 28. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom épp rezet lopnak
2022. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Elég erőltetett humoruk van, annyira nem sajnálom.
2022. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

En legutoljara a New York-i vudeojukat lattam, az nekem nagyon tetszett. Mondjuk nem biztos, h az volt a legfrissebb.

Nem lepodnek meg, ha masmilyen jellegu projekteken dolgoznanak, nyilvan fogunk meg roluk hallani.

2022. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
A név alapján én valamelyik menhelyre tippelnék. 🤔
2022. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

"mostanában alig ha van valami tartalom"

Akkor nem is követed őket. Így miért csodálkozol, hogy nem sokat tudsz róluk?

2022. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmi, van magánéletük.
2022. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én a covid óta veszem rajtuk a komolyabb leépülést. Gondolom mikor még tombolt a járványpánik, nem tudtak csak úgy akárhová elmenni forgatni és alternatív megoldásként otthoni videókkal és szponzorált tartalmakkal kellett fenntartani az életet a csatornán. És látták, hogy ez ugyanúgy működik, mintha komoly energiákat, meg kreativitást beleölve forgatnának új zeneparódiákat, meg írnának új dalokat. Akkor meg minek szenvedjenek azzal?

Szponzorpénzből utazgatnak meg egyéb olyan élményeket gyűjtenek a nagyvilágban, amikre az emberek nagy részének sohasem lesz lehetősége, jóhogy akkor már inkább ezt választják.

Nekem is nagyon hiányoznak a régi típusú videóik, és engem is irritál a sok Samsung reklámozós facebook meg insta poszt tőlük, de próbálok igazságos lenni és úgy vagyok vele, hogy ők legalább már letettek annyit az asztalra korábban, hogy ezt ne sajnáljam tőlük.

2022. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert twitchen streamelnek mindennap. Rájöttek könnyebb élőben gamelni és beszélgetni és ugyanúgy küldik a nézők a pénzt nekik. Élőben elvannak és utána mennek a dolgukra. Nem kell nekik ytbra videót vágni meg semmit se. Könnyű pénz.
2022. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Elvitte őket a sintér.
2022. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%

Nyáron a legtöbb csatorna szünetet tart. Ugyanúgy, ahogy a tévék is leállnak nyáron a szórakoztató műsorok többségének gyártásával és legfeljebb korábbiakat ismételnek.

Részben mert nyaralnak a készítők is, másrészt meg azt látják a statisztikákon, hogy nyáron kevesebb a néző, nem éri meg 100%-on pörgetni a tartalomgyártást.


Igen, van aki nyaralás közben is megnézné, meg van aki később visszanézné, de mégsem ugyanolyan jók a számok nyáron, inkább szünetet tartanak.


A zenés paródiákból meg valószínűleg egyszerűen kinőttek.

2022. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!