Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legbunkóbb dolog amit...

Mi a legbunkóbb dolog amit valaha mondtak neked vagy tettek veled?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Amik a gyenge pontjaimmal élnek vissza szánt szándékkal es olyan bánt meg DIREKT akit szeretek.

(Pl ha féltékeny vagyok ez miatt szakitok belém állitja a kést hogy direkt massal akar kavarni.ott üt ahol a legjobban fáj. Bosszu, mert mondtam neki hogy tiltom. Es ezt ugy utolso szó jogán vágta be.)


Egyéb bunkosag amikor neten utasitok el pasikat es olyanokkal sértegetnek hogy biztos tág vagyok, meg se érezném, vagy d.gjam meg őket én ha neki én nem engedem.

Ez a förtelem alja. Es ilyenek keresnek társat...

2022. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A volt főnököm ki akart kezdeni velem, amikor még a terhességem elején jártam. Azt kérdezte, hogy nem lehetne-e valami köztünk, amíg nem nő meg a hasam? Közben a felesége is babát várt, csak ő már a terhesség vége felé járt...
2022. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

A munkahelyem egykori tulajdonosa hálálkodott nekem és egy kollégámnak egy akkor elért eredményért hatszemközt. Többször elmondta, hogy nagyon hálás azért, amit csináltunk, és ez nem marad honorálatlan, másnap az éves konferencián visszatérünk rá.


Eljött a konferencia, és az egész cég előtt bejelentette, hogy milyen faszagyerekek vagyunk, kaptunk egy ajándékcsomagot, majd viccelődve elmesélte, hogy vacsorázni akart vinni minket hálából, de meglátta, hogy jól megpocakosodtunk, ezért inkább a múzeum mellett döntött, hogy kalóriák helyett inkább kultúrát szívjunk magunkba. Meg lett köszönve :/

2022. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 komolyan vannaknolyan wmbetek akik amikor megkoszonnek vmit vagy nyujtanak valamit kevesebbnek érzik magukat tőle es elkezdenek kompenzálni.

Tolem exem pl egy virág miatt hálát várt el mindig.

A szukinapon az ajandekom miatt meg nekem kellett oráloznom es nem volt szex.(nem mondta de tudom rola hogy ő is ilyen kompenzálos barom. Le kellett "dolgoznom" az ajandekom)

2022. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy lyukas fog miatt mentem el fogorvoshoz, hogy nézze meg és tömje be vagy húzza ki.

A lyukas fogamra alig nézett rá, viszont elkezdte kritizálni a komplett fogsorom hogy "elég ocsmány", fogszabályzó nélkül "mindig ki fognak röhögni a fiúk", hiszen "kinek kellenék így".


(Azt elismerem hogy jót tett volna a fogszabályzó, nem azzal volt a bajom hogy ajánlotta. Viszont szerintem egy orvostól elvárható hogy ne ilyen személyeskedő lekicsinylő hangnemben beszéljen egy kamasz pácienssel.)

2022. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Én is jártam hasonloan

Tinimagazinban olvastam bármi kérdés kérdés esetén nyugodt szívvel keressük fel a nőgyógyászt, meg inkább menjünk nőgyógyászhoz, minthogy magunkban titkolózva nem tudunk semmit nem merunk senkinek szólni stb.


Na elmentem.

Fél órás kiselőadást kaptam lecseszve hogy az én koromban még moziba kéne járni, nem fiúzni "eszem megáll" és a többit. És ezt hallgattam. És persze választ sem kaltam a kérdéseimre.


Ezt is írhatták volna a tinimagazinba..

2022. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Drakula ***** válasza:
0%
Az öcsém "hadjáratai".
2022. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nőgyógyász visszamaradott. Jól be tudnak szólni valami megalázót, mikor az ember ott van kiszolgáltatottan.
2022. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Felszedtem én 1 pasikát és nem akart megdugni :(
2022. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Az egyik tanárom bejött órára, mindenki felállt, és mikor rám nézett elkezdte kritizálni a ruhámat. Először kiröhögött, aztán jött a szokásos szöveg ("hogy nézel ki" "egyáltalán mit gondoltál mikor ezt felvetted" stb). Az osztályban mindenki engem nézett. Megkérdeztem a tanárnőtől, hogy nem tartja-e ezt megalázónak, mire azt felelte hogy de, viszont joga van megtenni ha a diák nem úgy jön iskolába ahogy kellene. A tanárnőnél az verte ki a biztosítékot, hogy egy ilyen harisnya volt rajtam: [link] Ugyanez a tanárnő rendszeresen járt időskora ellenére térdig érő csizmákban, meg feszülő bőrszoknyában, szóval érdekes volt ezt pont tőle hallani... A többi lány pedig nyugodtan járhatott olyan shortban amiből a fél seggük kint volt.
2022. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!