Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha cigis képet...

Mennyire gáz ha cigis képet teszek ki instára?

Figyelt kérdés

Alkalmi dohányos vagyok és egy pikniken a barátaimmal rágyjtottam és lőttek rólam egy nagyon jó képet ami nagyon tetszik de kicsit félek kirakni mert félek attól hogy megítélnének a dohányzás miatt vagy hogy valahogy eljutna a szüleimhez a kép

17L



2022. aug. 29. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan mint amikor azt rakják ki hogy vedelnek. Egyik se jobb a másiknál.
2022. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

"félek attól hogy megítélnének a dohányzás miatt"

- Ez azért eléggé hülyén hangzik.


Mi a célja az Instagram fiókodnak? Milyen képet szeretnél magadrólmutatni?

2022. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Már önmagában az a "gáz", hogy értelmetlenül, feleslegesen, teljesen magadtól szolgáltatod ki a személyiségedet és az adataidat számodra ismeretlen multicégeknek, és a rajta tenyésző birkák millióinak. Az már csak a hab a tortán, hogy ráadásul ilyeneket adsz ki magadból, amin illegális dolgokat művelsz.


A saját életedet viszont úgy teszed tönkre, saját magadat pedig úgy zülleszted rabszolgasorba, haszonállattá, ahogyan te akarod. Lelked rajta...

2022. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az is gáz ha valaki dohányzik...
2022. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan tedd ki, ha neked tetszik :)

(Mondom én, aki dohányzik, de mások előtt szégyellem, így csak párom előtt vagyok képes rágyújtani felnőtt nő létemre)

2022. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, hogy művészi célzattal, mint ez: [link]

Vagy "jujcika de menő vagyok: célzattal, mint ez: [link]

2022. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem baj ha kirakod, láttam már cigis képeket és ahogy láttam az embereket nem nagyon izgatja ha valaki cigis képet rak ki
2022. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!