Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érek vele valamit ha feljelent...

Érek vele valamit ha feljelentem a buszsofőrt aki állandóan úgy beszél velem mint egy kutyával és félek azzal a busszal menni amin ő van? Mar sirtam is emiatt.

Figyelt kérdés

Van egy sofor, aki allandoan mint egy kutyaval ugy beszel velem, szepen koszonok kerek jegyet es o ugy reagal mintha en azt mondtam volna neki hogy dogoljon meg.

Tobbszor elturtem, de par napja szoltam neki hogy velem nem fog tobbet ugy beszelni, az nap sirtam is emiatt annyira megalazo ahogyan viselkedik

Irtam a volannak panasz emailt, de persze nem reagalnak..

En felek felszalni arra a buszra amin o van, ideges vagyok ha erre gondolok es megalazva erzem magam

Nem akarok rendorsegi ugyet magamnak, van rendor a csaladban ezert sem akarok ebbe bele menni, es nem tudom van e ertelme feljelenteni

Ha feljelentem akkor nevtelenul teszem, en figyelmeztettem ot hogy hagyja abba azt a viselkedest amit muvel, de nem fogja abba hagyni, irtam a volannak is hogy tobbszor volt erre pelda es nem fogom ezt elturni de nem reagalnak. Akkor mi mast tehetnek?

Rendorsegen milyen okbol jelentsem fel? Tudnatok nekem segiteni?

Amugy probaltam leszarni ezt az egeszet, de nem tudom mert nap mint nap amikor azzal a busszal megyek terrorizal engem szo szerint a lelkembe tipor

Hagyjam annyiba es stresszeljek tovabb meg sirjak vagy erek vele valamit ha feljelentem nevtelenul? Ti mit tennetek?


2022. aug. 31. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam annyiba es probaljam leszarni
Jelentsem fel
8 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Helyesirasert elnezest es amugy a koromat es a nevemet elfeljtettem, nem tudom szamit e. 23L

A sofor nem tudom mennyi, kb 50 korul van

2022. aug. 31. 14:47
 2/14 A kérdező kommentje:
Nememet*
2022. aug. 31. 14:48
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Foglalkoznak az email panaszlevellel! 30 nap a valaszadas. Minden emailes panaszommal foglalkozott eddig minden hstosag es pecsetes lefotozott valaszlrvelet kaptam!! A busz sorszamat fotozd le vagy ird le es kuldd el a panaszlevelhrz es a pontos idopontot,mikor tortent nap ora perc. Igy be tudjak azonositani a sofort. Esetleg meg egy szemelyleiras rola.
2022. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elkultem nekik hogy melyik buszon tortent es mikor ugyhogy remelem be tudjak azonositani, nem tudtam hogy 30 nap a valaszadas
2022. aug. 31. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos rengeteg a primitív és bunkó buszsofőr. Teljesen együttérzek veled. Még hogy felháborodtak és a sajtót is megjárta, amikor egy helyi közlekedési vállalat vezetője kimondta róluk ezt az alapigazságot.
2022. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy kedves legyen, de nem adja meg a tiszteletet, mikozben en szepen koszonok es veszek egy jegyet..ez a munkaja. De ugysem csinal semmit a volan a panaszommal en tovabbra is azt mondom..leszarjak
2022. aug. 31. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
De miket szokott mondani? Nem koszon vissza, vagy be is szol valamit? Ha csak siman ignoral, akkor szard le. Az a spar, ahova en jarok vasarolni tele van bunko penztarossal. En ugy oldottam meg, hogy amelyik nem koszon, annak en se koszonok, aki ram se nez, arra en se nezek ra es ennyi. Legkozelebb vedd elo a penzt, add oda, es csak ennyit mondj: jegyet kerek. Aztan menj hatra es ennyi. Ezek a suttyo parasztok kb ebbol ertenek csak.
2022. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha mindennapi mész, vegyél bérletét és nem kell interakció a lépni vele.Majd elmész a busz legvégébe.

Egyébként ismered a civil eletben? Egy faluban laktok? Vmelyik rokonodnak nincs vele fasírtban

Vminoka biztosan van , hogy kiszúrt magának.

2022. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Megtörtént eset, hogy a csodálatos Volánbusz egyik sofőrje – mint utóbb kiderült – elugrott a dohányboltba, mégpedig úgy, hogy járó motorral és nyitott ajtóval otthagyta a járművet a megállóban. Képzeld, voltam olyan bátor, hogy felszálltam a buszra, és az első üléseknél helyet foglalva, arra vártam, hogy felmutathassam a visszaérkező sofőrnek a bérletemet. Nem volt benne köszönet. Embertelen hangnemben üvöltözni kezdett velem, hogy mégis mit képzelek magamról. Nyilván „teltház” volt a buszon. Látásból jól ismert, még a végén egy nyugodtabb mondatban megjegyezte azt is, hogy mindig van érvényes bérletem. Ennek ellenére kitett egy verbális megalázásnak a nem túl szabályosan eljáró sofőr. Mégis miért hagyja ott a járművet, pláne úgy, ahogyan fent részleteztem?


Budapesten sem jobb a helyzet, amikor pofátlanul kivárják, hogy odaszaladj az ajtóhoz, majd élvezettel becsapják az orrod előtt. Vagy amikor egyedül áll valaki a megállóban és némi időt megspórolva, úgy dönt, hogy kötelességszegő magatartást tanúsít, és nem veszi fel az utast.


Tudd, hogy nem vagy egyedül.

2022. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Én felvennem videóra titokban. Aztán a volannak küldenem. Persze úgy tenném, hogy előtte a busz rendszámát is levideoznam. Nyilván csak a.volannal osztanam meg a felvételt személyiségi jogok miatt.
2022. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!