Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki már nem iskolás, az...

Aki már nem iskolás, az válaszoljon őszintén, hogy volt olyan köztetek, aki már nagyon várta az iskolakezdést?

Figyelt kérdés
Természetesen a kötelező közoktatásra gondolok itt. Nem tudom, nekem valahogy mindig oly röviden elment a nyári szünet, és sosem unatkoztam ezalatt. Aztán szeptember elsején mindig kezdődött az a végeláthatatlan mókuskerék, ahol oly lassan teltek a napok. Persze hogy kell suliba járni, anélkül sehol sem tartanánk, de azért szeretni az iskolát attól még nem kötelező. Legalábbis én utóbb sem gondolom úgy, hogy vártam volna bármikor is a szeptembert. Itt a munkahelyemen gyorsan mennek a napok, persze a hétvége is. De az iskolában...
2022. aug. 31. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én részben vártam. Nyáron dok barátommal nem találkoztam a távolságok miatt és jó volt újra együtt bandázni. Akkor még mobil is alig volt, nemhogy internet. A végeláthatatlan mókuskerék pedig nem az iskola, az utána kezdődik.
2022. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6.-os évnyitót vártam, mert az 5. osztály király volt, egyébként nem. Nálunk mindig külön nap volt az évnyitó és az első nap. Az előbbire a 12 évből 3* ha elmentem, akkor sokat mondok :p
2022. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Én mindig vártam.


31N

2022. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy mindig vártam, de altalanosban sokszor. Mivel táborba nem igen voltam, a barátaim nyaralni voltak, én otthon voltam, meg kint az udvaron. Vártam , hogy megvegyuk a tanszereket, könyveket, imádtam az illatukat. Próbáltam mindig kikonyorogni egy új táskát vagy tolltartot. Mindig megfogadtam, hogy szépen fogom vezetni a füzeteket. Meg nyilván vártam, hogy talalkozzak a barátokkal .
2022. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem vártam. A nyár utolsó napjaiban mindig úgy voltam, hogy "jaj már csak néhány nap és újra kezdődik a rémálom." De az évzárót midig vártam.;)
2022. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gimiben igen, általánosban és egyetemen nem.
2022. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gimiben nem vártam. Nem volt jó a közösség, egyedül voltam sokszor. Ezen mit vártam volna...

Egyetemen viszont igen. Ott mondjuk csak szeptember közepén kezdődött, de mindig vártam az új tárgyakat, meg a csoportunk is jó volt.

27N

2022. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alsóban talán. De gyorsan elmúlt.
2022. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vártam, legalábbis nem emlékszem. Talán az utolsó gimis évet vártam, mert addigra csiszolódott össze a közösség igazán, akkor viszont jött az érettségi, ami miatt rettegtem.
2022. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig vártam, szerettem suliba járni. Most, hogy vannak saját gyerekeink, így még jobban várom, hogy ne legyenek már annyit a nyakamon, és tudjak rendesen dolgozni napközben.
2022. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!