Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor ti kijártátok az iskolát...

Mikor ti kijártátok az iskolát, meddig voltatok otthon munka nélkül?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Arra gondolsz, hogy megszereztem a végzettségem, és mennyi idő volt munkát találni? 3 hónap.
2022. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Kb 1 hónap
2022. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Októberig érvényes volt a diakom, ezért a munkakeresés ideje alatt diakmeloztam.
2022. szept. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Milyen iskoláról van szó? 8 ált.?


Én az egyetem után rögtön kezdtem. Ott ahol gyakornok voltam egyetem alatt.

2022. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Július elején kaptam meg a diplomámat, nyáron tudatosan nem dolgoztam, mert utaztam, pihentem. Szeptembertől kerestem munkát, viszont csak december elején találtam végül, januári kezdéssel.

Ez már több mint 10 éve volt, azóta folyamatosan dolgozom ugyanabban a szakmában, viszont már önállóan.

2022. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Gimi után mentem nyári munkára a korábbi helyemre, októbertől elkezdtem egy okj-t, januárban pedig jelentkeztem egy állásra részmunkaidőben, ahová fel is vettek. Közben befejeztem az okj-t, bár a munkám csak részben kötődik hozzá.
2022. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Annyira semeddig, hogy diploma elott mar vegigtoltam egy ket honapos projektet a kesobbi (elso) melohelyemen, sot onnan lett kulso konzulensem a diplomamunkahoz is. Nem is volt kerdes hogy felvesznek-e.
2022. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Miért van a válaszok nagy része lepontozva? :o
2022. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Látom, itt járt egy mínuszolós rém... :)
2022. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még a szocializmus kora volt, amikor kijártam az iskolát - és akkor még kötelező volt dolgozni, - ugyanis létezett még akkor a "közveszélyes munkakerülés", mint olyan és azt szankcionálták (naná, hogy nem a közember hasznára)! Tehát gyakorlatilag azonnal "kiültettek" a tanműhelyből a szakmunkások közé dolgozni, - havi 2674 forintért reszeltem szarabbnál szarabb öntvényeket a Fővárosi Óra- és Ékszeripari Vállalat Balázs Béla utcai "fellegvárában". Lepukkant, igénytelen, szocializmus vonásait hűen visszaadó lepratelep volt...
2022. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!