Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottátok már vissza magatok...

Hallottátok már vissza magatokról azt, hogy valaki nem kedvel titeket vagy kibeszélt?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek?
2022. szept. 1. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Aztán jön valaki, és kibeszéli nekem azt az embert aki engem kibeszélt.

Nincs olyan, hogy mindenki bír mindenkit, ebbe bele kell törődni, bár tudom én is, hogy nehéz, de jobb mintha idegeskednél.

2022. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel megtörtént már. Helyzettől függ hogy kezeltem, alapvetően leszarom. Ha komolyabb dologról van szó, pl. egy közösségben keverik a kását, akkor otthagyom őket.
2022. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában mindenki ki van beszélve, és ritka ha nem jut vissza.
2022. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel. A valóság mindig más, mint a pletyka tartalma. A pletyka lényege, hogy a terjesztő kiélje az indulatait, az irigységből vagy sértettségből fakadó negatív vágyait irántam: szeretné, ha olyan rossz ember lennék, mint amilyennek be akar mutatni mások előtt.
2022. szept. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, és nem érdekel, sőt örülök, hogy nem a szemembe mondja, így legalább nem kell foglalkozni vele.
2022. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan, akkor rosszul esik, de utána nem érdekel pár nap múlva már.
2022. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolában végig ki voltam közösítve, a gimnáziumban is akadt olyan, aki rühellt, mint a szart, szóval sok ilyet hallottam.
2022. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt rá példa; régen szabályosan rossz kedvem lett tőle, mára már szerencsére nem is érdekel. Úgysem kedvelhet mindenki, ezen felesleges rugóznom.
2022. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!