Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Faluban sokaknak miért lételem...

Faluban sokaknak miért lételeme a kötekedés, beszólogatás?

Figyelt kérdés
És ugranak már a legkisebb dologra is. Ilyeneket szeretnek beszólogatni hogy "valami nem tetszik b******?" Meg egyebek, de minden apróság miatt, sokakra elég csak csúnyán ránézni vagy valami. Miért van ez?
2022. szept. 2. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mivanmivanmivan?!!!!
2022. szept. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem falu kérdése,hanem van egy ilyen tahó társadalmi réteg,akik városokban is bőven előfordulnak.
2022. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell foglalkozni a beszólásokkal! Azok kapják rendszeresen a beszólásokat, akiknél érzékelhető, hogy "van értelme" beszólni, mert "vevők" rájuk, - akiket létráról tojsz le, azok idővel lepotyognak rólad, mint a "Kádár-csempe"!
2022. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze ahhoz hogy falu vagy se? Én falun lakok, ott a kutya se szól hozzám, pesten viszont napi szintű az aluljárós herbálos óbégatás. (Itt dolgozok, első kézből tapasztalom)
2022. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Frusztrált,primitív emberek,de ez városban is lehet így.
2022. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, én faluban élek, van roma is bőven, de én nem tapasztaltam itt ilyet soha.

Mondjuk én nem is járok ki sokat, általában autóval megyek a közeli városba, meg sokat is dolgozok, nem foglalkozom senkivel, időm sem lenne. A falu többi lakosa sem tud rólam semmit, csak annyit, hogy az adott házat vettem meg X ideje, itt lakom, X rokonommal, meg tudják melyik az én autóm, meg hogy sokat nem vagyok itthon, ennyi. Az, hogy pontosan hol mit, minek, azt senkire nem kötöm, senkinek semmi köze hozzá. És mivel nem ismer senki nem is szólnak be. Én bele nem avatkozom senki életébe, nem láttam, nem hallottam semmit, ha köszönnek köszönök, ennyi. Én még beszélgetni sem szoktam senkivel. Nincs rá időm sem.

2022. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is faluban élek, nem tapasztaltam még ilyet. BP-re is járok, hát na ott ami van inkább hagyjuk...
2022. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!