Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha zavarnak...

Mennyire normális, ha zavarnak a zajok?

Figyelt kérdés
Egy plázában vagyok pár hónapja eladó és azt vettem észre, hogy napról napra egyre jobban zavar az üzletben a zene, a pláza folyosón a zene meg az a jellegzetes "pláza búgás", úgy érzem levegő sincs benn. Mikor szünetem van kimegyek levegőzni, de annyi időm van csak, hogy a bevásárlóközpont elé menjek, de az meg pont a főútra néz és a forgalom nagyon hangos. Nem tudom mi ez nálam, de eddig egyáltalán nem zavart, hogyan tudnék visszaszokni? Van még valaki hasonlóan?
2022. szept. 2. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem járok plázába még vásárolni sem. Meg is őrülnék. ha ezt kellene hallgatni napi 8 órában.
2022. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem.A folyamatos zene lefárasztja az idegrendszert.Aztán a többi zaj is idegesíteni fog.Mit tudsz csinálni? Nem sokat,szabadidődben igyekezz csendes környezetben lenni.
2022. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is nagyon zavarnak a zajok, meg nagyon leterhelnek, nem tudom máshogy mondani. Forgalmas autó út, piac, ilyesmik nagyon szoktak zavarni, de ha nagyon el vagyok gondolkodva, akkor nem veszem észre, vagy ha valaki olyannal vagyok akit szeretek. Néha csak annyit veszek észre, hogy ideges vagyok, és nagyon rossz érzésem van, amikor felveszem a fejhallgatót, akkor meg ellazulok. Nagyon jó márka, lefedi az egész fülemet, és eltomítja a zajokat akkor is ha be se kapcsolok semmit. Vegyél egy ilyet, és tedd fel amikor épp nem dolgozol, csak rohangálsz a plázában, vagy a pláza előtt pihensz.
2022. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére betiltották a hangos zenét, főleg mikulás előtt, mert sok pénztáros felállt, és kilépett....de a vásárlók is nehezen viselik..a legjobb, amikor a hangosbemondó üvölt, de érthetetlen amit mond.


Szóval teljesen normális, ha zavarnak a zajok. Ismerek olyan eladót, aki a munkából hazatérve megtiltotta, hogy egy kis ideig hozzászóljanak..

Látom néhány árufeltöltő füldugót használ

2022. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh, rendben, megnyugodtam, hogy nem velem van a baj és köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 2. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavarnak a zajok, leterhelnek. Fiatal koromban is így volt, sosem értettem, akinek "kell valami alapzaj" mondjuk tanulás közben is.

Én pont hogy a totális csendet szerettem és szeretem most is, munkám során is (iroda és totál kuss van, egyedül dolgozom.)

N/48

2022. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg tudom érteni ezt. Engem is zavarnak a hangos zajok, vagy épp ha halkabbak, de sok, különféle mosódik össze, egyszerűen teljesen leterhelnek, és leszívják az erőm. Viszont, ha elterelődik a figyelmem, ez tompul, illetve, ha olyanok társaságában vagyok, akikkel jóban vagyok, vagy közeli barátok, ez szinte teljesen megszűnik. Szóval tényleg nem vagy ezzel egyedül :)
2022. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!