Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esik nekem rosszul,...

Jogosan esik nekem rosszul, hogy a párom nem oszt meg velem dolgokat?

Figyelt kérdés

A fontos dolgokat mindig elmondja, de csak úgy sose mesél nekem, hogy ez vagy az történt, mindig máshonnan tudom meg, és ha mondom neki, hogy "ezt miért nem mondtad?", akkor támadásnak veszi, és azt vágja a fejemhez, hogy "nem tudtam, hogy neked mindenről be kell számolnom".


Erről egyébként szó sincs, nem kell beszámolnia minden apróságról, de néha jól esne, ha elmesélné, ha történt valami a napja során, mint ahogy én is mesélek neki néha ezt-azt. Együtt élünk, de ha én nem kérdezgetem őt, akkor ő magától semmit nem mond, harapófogóval kell kihúzni belőle mindent. Félreértés ne essék, nem b*szogatom őt éjjel-nappal ilyenekkel, csak néha kibukik egy-egy dolog, amit nekem nem említett meg (apróságok), és ilyenkor rosszul esik, hogy sose mond el nekem semmit.


2022. szept. 2. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy a nő, ő meg a férfi, igaz? :))))
2022. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze :D azért nem is írtam, mert egyértelmű. Tudom, hogy a férfiak azért nagyrészt ilyenek, de ettől még érdekel, hogy ez valóban jogosan esik e nekünk nőknek rosszul vagy csak túlreagáljuk...
2022. szept. 2. 12:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve főleg a reakciója az, ami bánt.
2022. szept. 2. 12:17
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Leültél már vele és nyugodtan elmondtad neki ezt, hogy szeretnél vele beszélgetni hétköznapi dolgokról is, hogy jól esne neked, hogy ha elmondaná, hogy hogyan telt a napja, mi történt..stb.?
2022. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ó hogyne, többször is. Ilyenkor igazából csak annyit mond, hogy jó majd odafigyelek, és ezzel lezárja.
2022. szept. 2. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Ki kötelez téged arra, hogy ilyen emberrel együtt legyél?
2022. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Senki, szeretem őt. Elvileg ő is engem.
2022. szept. 2. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy férfi amíg tudja, maga oldja meg a gondjait, maga tervezi a napjait. Akkor is, ha az életreszóló társával él egy fedél alatt.

A feleségemet, családomat akkor vonom be a töprengéseimbe, ha őket is érinti a dolog.

Megértem, hogy rosszul esett a goromba válasz. Ha ez az első rákérdezésed alkalmával történt, akkor az egyenlőtlenségre utal. Ha viszont az első néhány alkalommal még elmondta, mik történtek, és csak később jött elő ez a stílus, akkor viszont szerintem az ő mércéjéhez képest te vagy túl kíváncsi. Nem állítom, hogy kotnyeleskedsz, de azt igen, hogy neki úgy tűnik. Akkor is, ha nem akarsz ártani.

2022. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Én minden nap megkérdezem a férjem hogy mi újság, mi volt a munkahelyen, volt e valami stb…

Te is megkérdezed?

2022. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. szept. 2. 13:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!