Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Világos bőrszínű romáról meg...

Világos bőrszínű romáról meg tudnád mondani hogy ő cigány?

Figyelt kérdés
Pl arcvonások stb miből jössz rá?

2022. szept. 2. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Lenyalt haj, romas akcentus, nyaliznak es sokat alkudoznak.
2022. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Lapos homlok,mint egy ősembernél.
2022. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Frizura, öltözködés, beszédstílus

Krumpli orr, szúrós sunyi tekintet

Nőknél karika fülbevaló, fekete vastag festett szemöldök, rikító ruhák, 10 centis műköröm

2022. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cigányság a magyarok 95%-nak nem származást jelet, hanem kulturális jelentéstartalommal bír, ergo nem foglalkoznak vele, ha magyarosan viselkedsz, remélem igazam van, és nem vagyunk olyan rasszisták.
2022. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Vannak tényleg olyanok, hogy nem látszik rajtuk sem a kinézetükön sem a viselkedésükön ráadásul még fehérek is de a vezetéknevük alapján könnyen beazonosíthatóak illetve a tágabb rokonság már általában hordozza a C kategóriás ismertetőjegyeket.
2022. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hun_74 ***** válasza:
95%

Van olyan, amiről nem is gondoltam volna, amíg meg nem láttam a szüleit.

Hozzáteszem, hogy az egész család, dolgozó, becsületes, a társadalomba teljesen beillszkedett volt.

2022. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%
Egy szempillantás alatt, ránézésre rögtön meg lehet állapítani bárkiről, hogy cigány-e avagy sem.
2022. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!