Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az az olvasmányélménye...

Mi volt az az olvasmányélményed gyerekkorodban, amire úgy gondolsz vissza, hogy akkor nem voltál rá elég érett?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kincskereső kisködmön volt nálam is az első tragédia sirva olvastatták otthon velem végig de sokat nem ertettem belőle pl azt sem tudtam mi az a kisködmön, torokgyík meg hasonlók el sem tudtam képzelni mi a franc az akkor meg ugye még nem volt internet.


A kőszívű ember fiait sem tudtam végigolvasni. Olvastam inkább az arany embert az valamivel olvashatóbb volt, de abból is sok rész gyerekfejjel érthetetlen.

Légy jó mindhalálig is rohadt unalmas volt a feléig olvastam kb.


Az Árvácska valamivel jobb volt azt már befogadta az agyam.


Nem minden gyerek van tisztában a társadalmi es történelmi háttérel ami elengedhetetlen az olvasmányok megértéséhez, kell hozzá egy szellemi érettség.

2022. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Szent Péter esernyője.
2022. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

A két Lottira úgy gondolok vissza, hogy iszonyatosan unalmas volt.


Ami konkrétan ilyen az a kőszívű ember fiai volt. De amúgy csak részleteket olvastunk belőle. Batomira nem értettem belőle semmit.


Az Egri csillagok sem kötött le akkoriban, túl kicsi voltam hozzá.

2022. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egri csillagok

Egri vagyok, szinte a várban nőttem fel, pelenkáskoromtól ismertem nagyvonalakban a sztorit. Nagyon vártam, hogy végre olvassuk iskolában a könyvet, viszont baromi sokkoló volt a rengeteg erőszak, gyilkolás és vér. Mai napig nagyon szeretem a történetét, de szerintem nem való egy hatodikosnak még.

2022. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Katona Dius ***** válasza:
100%
Az összes kötelező. Szerintem kb a 90%uk idősebb korosztálynak való,mint akiknek kiadják kötezőnek. Egy időre meg is utáltam az olvasást miattuk. Jóval később szerelmesedtem újra bele a könyvekbe.
2022. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!