Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az esély hogy örökké...

Mennyi az esély hogy örökké szűz maradok? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátom. Pedig szerintem viszonylag jol is nezek ki, a személyiségem is okés, de még sose jött össze egy kapcsolat. És én nagyon gáznak érzem hogy szűz vagyok, konkrétan mindennap azt hallgatom hogy a barátnőim kivel/hol/hogyan szexeltek nekem meg sehol semmi

És persze ha nagyon akarnám találnék fiút aki lefekszik velem, de én olyannal szeretném akibe valóban szerelmes vagyok és nem szeretném elpazarolni az érintetlenségem.


Tényleg nagyon félek hogy örökre szűz kislány maradok. Nem hinném hogy valaha rám találna a szerelem, de olyan emberrel nem szeretnék lefeküdni akit nem is szeretek igazán.


Nem tudom hogy haljak meg szűzen, vagy pocsékoljam el a szüzességem?


16/L



2022. szept. 3. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Nálad kicsit idősebb pasival ismerkednél, aki tudna szerelmes lenni egy szűz lányba?
2022. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
0%
Nekem lehet bejönnél :) Ha van kedved ismerkedni, akkor írj rám.
2022. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni én nem szeretnék itt ismerkedni, és csak tanácsokat szeretnék :S

Koszonom a megertest

2022. szept. 3. 19:33
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Ne hidd már hogy 16 évesen bármiről is lekéstél. Illetve az is megesik hogy a barátnők bekamuzzák a dolgokat. Főleg hogy milyen bődületesen tudnak történeteket kiszínezni egyesek.
2022. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
0% esélyed van
2022. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem a kerdest olvasva hogy 25 vagy de a 16-ot olvasva jot mosolyogram :D Nyugodj meg nem az hogy le vagy kesve de egyaltalan csak most kezdesz abba a korba erni ahol ez egyaltalan elkezd aktualis lenni. A baratnoid sztorijainak HIDD EL hogy jo resze full kamu amit az 5 eves erettsegi talalkozon fognak bevallani.
2022. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
50% vagy vagy
2022. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
100% :D
2022. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiu vagyok, hasonlo problemakkal kuzdottem en is a te korodban. En is viszonylag helyesnek szamitottam, de eleg felenk voltam a lanyokkal, igy elkerultek a sikerek. Engem is fusztralt, hogy meg szuz vagyok, sokszor ereztem magam kellemetlenul, ha a tarsasagba a szexre, vagy a lanyokra terelodott a tema. Aztan vegul 19-20 eves korom korul sikerult csak elveszteni, amikor vegre osszeszedtem a batorsagom es nekialltam ismerkedni. Akkor jottem ra, hogy a szuzesseg es a szex egy tulmisztifikalt dolog, feleslegesen ereztem magam kellemetlenul a szuzessegem miatt, hiszen nem egy oriasi dologbol maradtam ki.

Ha meg nem szeretnel "szuzen meghalni", (spoiler, nem fogsz), akkor az alabbi tanacsaim vannak: probalj meg nyitott lenni a fiuk fele, engedd nekik, hogy kozelitsenek hozzad.

2022. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Màr az maradsz.

Viccet félretéve 16 évesen én is azt hittem, hogy az maradok örökre, mert nem voltam egy gyönyörű csaj, de éppen ronda sem. Aztán közel 17 évesen csak elhívtak életemben először randira, és később összejöttem egy korombeli sráccal. De aztán rájöttem, hogy ő kb csak annyiba nézi a csajokat, hogy megdugja őket, dug velük egy pár hónapot, majd arrébb áll. Félévet voltunk "együtt", nem feküdtem le vele. Nem bíztam benne. Dobtam.

18 éves voltam mire találtam egy olyat, akinek "odaadtam" a szüzességem néhány hónap után, és vele 1,5 évet voltunk együtt, össze is költöztünk, egy ideig együtt éltünk. Aztán én dobtam, mert kiderült pár dolog/de nem megcsalt, vagy hasonlók, én sem csaltam volna meg őt/.

Majd jön amikor jönnie kell. 16 évesen még semmi okod aggódni, örülj neki, hogy te normális vagy, és nem hetente más dug meg. Olyannal feküdj le először, akinek tényleg vannak érzései feléd, és nem csak egy lyukként tekint rád.

2022. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!