Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem rég lett vége a kapcsolatomnak, igazából egyikőnket se viselte meg annyira.4-5 hónap után elmúlt a fellángolás és úgy döntöttünk, hogy jobb lesz külön.

Figyelt kérdés

Viszont, most olyan helyzetbe kerültem, hogy igaz, hogy nem viselt meg igazán a szakítás, de nem akartam, most kapcsolatot, de pár napja a facebookon teljesen véletlenűl megláttam egy lányt, és azóta nemtudom kiverni a fejemből. Úgy érzem, hogy ő pont abba a ritka típusba tartozik amire mindig is vágytam :).Tudom, hogy nyálas lesz kicsit ami tőlem elég ritka :), úgyhogy akinek nem venné be a gyomra az itt álljon meg...

A képei alapján egy aranyos, szép, mosolygós okos lánynak tűnik, viszont félénk és visszahúzodó is. Látszik rajta, hogy nagyon tud szeretni és törődni az emberekkel, vagyis röviden egy angyal :) (igen ezt mindet a képekről szűrtem le) Ugyanakkor elég nagy rá az esély, hogy bizalmatlan a fiúkkal szemben, ez csak egy megérzés.. Egyenlőre még egy picit várnék, nem szeretnék tiszteletlen lenni, hogy ilyen hamar más után nézek, még ha ezzel azt is kockáztatom, hogy valaki más kihasználja az alkalmat. De úgy érzem, hogy, ha komoly kapcsolatot szeretnék vele, akkor már az első pillanattól fogva komolyan és becsületesen kell hozzá állnom.

De, hogy a kérdésre térjek, nem szeretném letámadni és elijeszteni sem, nem is attól félek a legjobban, hogy visszautasítana mert nem jövök be neki (persze ettől is), hanem attól, hogy csak azt hinné, hogy szórakozok vele.

Ti mit tennétek a helyemben? Az a baj, hogy kicsit rosszfiús a külsőm (persze nem olyan vészesen), és tudom, hogy az ilyen lányoknál ez elég nagy hátrány lehet, és ez miatt nem enged majd magához közel, ha meg rázudítom ezeket a dolgokat akkor pedig félek, hogy túl nagy terhet helyeznék rá... Szóval tanácstalan vagyok, aki volt már hasonló helyzetben, vagy hasonló típusnak érzi magát mint ez a lány, annak megköszönném, ha írna valami tanácsot :))



2015. júl. 17. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, akkor próbáld meg. Nincs veszíteni valód. Csak beszélgess vele, aztán majd alakulnak a dolgok.
2015. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így van, egy próbát megér, köszi :)
2015. júl. 17. 17:50
 3/3 A kérdező kommentje:
De, ezaz, hogy csak így nem írhatok rá.. normális esetben sokkal egyszerűbb lenne. De valamit kitalálok :P Mondjuk dietetikusnak tanul, és ez a téma kör engem is érdekel. :)
2015. júl. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!