Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is fél a globális katasztr...

Más is fél a globális katasztrófáktól?

Figyelt kérdés

Engem néha-néha azért elkezd aggasztani a globális felmelegedés ami már itt van a nyakunkon és ki tudja milyen következményei lesznek 10-20 év múlva. Vagy ha kitör a Yellowstone (Igen, hangyányi rá az esély, de akkoris megtörténhet), vagy ha Putyin bal lábbal kel fel, ledobja az atomot valahová és kitör a harmadik világháború. A politikába nem mennék bele, de engem a jelenlegi kormányunk is rendkívül aggaszt...


Mást nem aggasztanak a hasonló gondolatok?


2022. szept. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, egy kicsit. Viszont az eletemet nem az ezen valo kattogas tolti ki es inkabb ugy allok a vilaghoz, hogy akarmilyenek is a korulmenyek, alkalmazkodok hozzajuk.
2022. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A nagy Levin ***** válasza:
Nyilván eszembe jut néha, de nem szoktam félni. Ha valami negatív esemény bekövetkezik, az akkor is bekövetkezik ha félek. Ha meg nem lesz semmilyen negatív esemény, akkor teljesen felesleges félni.
2022. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem félek. Majd ha ideér, akkor annál inkább.
2022. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy deepadatationhungary nevű csoport, youtubeon vannak hazai prepperek, permakultúrás tanyán élők, sajna 50%nál picit nagyobb az esélye a táradalmi döccenésnek, szóval készülj fel, s ha mégsem történik semmi akkor tanultál pár trükköt aminek amúgy is hasznát veheted!
2022. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!