Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől félsz (féltél) a legjobb...

Kitől félsz (féltél) a legjobban, aki a közvetlen környezetedven van (volt)? Miért?

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 18:18
 1/6 Metionin ***** válasza:
56%
Az anyámtól egész gyerekkoromban. Hogy miért? Mert kiszámíthatatlan volt, folyton ordított és random dolgokért kaptam. Sosem lehetett tudni, hogy milyen hangulatban ér haza, fülem-farkam behúztam amikor otthon volt, mert bármelyik pillanatban kiverhette a balhét egy lecseppent vízért, egy rossz helyen lévő pohárért vagy mert esik az eső. Rajta kívül soha senkitől nem féltem, akit ismertem.
2022. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyes, remélem már nem élsz vele

Nagyon sajnálom :(

2022. szept. 5. 18:28
 3/6 Metionin ***** válasza:
44%
Ja, már rég nem. Azonnal elhúztam, ahogy megtehettem. Azóta apámra ordít :D
2022. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Oscartól (egy dobermann a szomszédból). :)
2022. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimtől féltem sokáig, mert ők azok a típusok voltak, akik előszeretettel próbáltak "tanító célzatú pofonnal" nevelni, mert nem voltak képesek a kulturált beszélgetésre és magyarázatra. Ezen kívül a szomszéd bácsitól 14 éves koromig, aki csont alkoholista volt, és fényes nappal dülöngélt és ordítozott, néha meg ütött-vert dolgokat.
2022. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva... kicsiként apától. Én is kaptam abból a híres "tanító célzatú pofonból" (elnézést a szószerinti idézésért, nem jutott eszembe rá most jobb kifejezés), illetve mindig is hirtelen haragú volt, pici dolgon is nagyon hamar képes volt magát nagyon felhúzni és teljesen kiakadni. Sokat kiabált velem, és csak később fogtam fel, hogy tizenéves koromig tojáshéjon járkáltam mellette.

Mára már ez elmúlt, és úgy-ahogy, de tudom kezelni ezt a részét.

2022. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!