Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép lányok! Veletek hogy...

Szép lányok! Veletek hogy viselkednek a fiúk?

Figyelt kérdés

Szép lányok= akik a környezetüktől pozitív visszajelzést kapnak

Fiúk= leginkább idegenek, mert család-barátok alap, hogy rendesek.

Kedvesek, udvariasak, figyelmesek veletek a fiúk?



2022. szept. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Többségében kedvesek és udvariasak. A bunkók kisebbségben vannak az én tapasztalatom szerint, mert őket senki sem kedveli. Olyan társasággal nem érintkezem, ahol ez a menő.
2022. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nyalnak nekik 0 önbecsüléssel.
2022. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az esetek nagy többségében velem is kedvesek és udvariasak, a többiben pedig tapadnak, nyomulnak. Szerencsére az utóbbihoz nem volt sokszor "szerencsém", ezt le is kopogom, mert örülnék, ha ez így is maradna.

Valamint, az utóbbi időben sokszor zavarba jönnek, én pedig attól, hogy ők zavarba jöttek.

2022. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én azt tapasztalom, hogy aki bunkó annak mindegy hogy nézel ki, akkor is bunkó veled.

Story time: Egyszer egy ismeretlen fiú azt mondta nekem az utcán hogy megrakná a kosaram.. mellettem álltak a szüleim is... hallották, apát pedig kicsi tartotta hogy ne verje agyon a szerencsétlent. Vannak ilyeneke, csak hogy szemléltessem ezt a bagázst. Utólag már viccesnek tartom de akkor megviselt pedig csak egy megjegyzés volt. És itt egy 20 éves pasiról beszélek.

A normális, tehát viselkedni megtanult fiúk a kevésbé dekoratív lánnyal se lesznek kevésbé udvariatlanok hacsak nem egy 5 éves szintjén vannak(bár van 5 éves is aki tud viselkedni szóval :p). Legalábbis az én környezetemben ezt látom.

Persze a szép lányok mindig több figyelmet kapnak. Bár azt mondanám nem is a szépek, hanem azok akik kicsit jobban kelletik magukat. Akiken te is észreveszed, hogy igénylik hogy a fiúk észrevegyék őket és figyelnek erre.

2022. szept. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt támasztom alá hogy kedvesen, udvariasan, de van az a tirpák proli fajta akinek mindegy ki hogy néz ki mindenkinek beszólogat, mert akkor érzi királynak magát, és azt hiszi ez bárkinek imponál.
2022. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne pontozzátok le szegény kettest, ilyen is van bőven! :))
2022. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!