Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy viselkednétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>_< kérdése:

Lányok hogy viselkednétek, ha egy srác aki tetszik elkezdene beszélgetni veletek?

Figyelt kérdés

Van egy lány suliban aki már hosszú ideje tetszik, és úgy éreztem én is neki. Idegenek voltunk de elkezdett köszönni nekem a folyosón, ezt persze viszonoztam, pár hét köszöngetés és egymás bámulása után ráírtam és kezdetben kevésbé, de idővel egyre jobbakat beszélgettem vele, kezdem egyre jobban kedvelni őt, de néha úgy érzem hogy talán őt mégsem érdeklem annyira mint hittem.

A kérdésem az hogy ti ilyen helyzetben mennyire keresnétek a fiút? Kezdeményeznétek beszélgetést magatoktól néha akár suliban vagy chaten, vagy az mindíg a fiú dolga és akár mennyire is akartok vele beszélni magatoktól nem keresitek?


18F


2016. jan. 31. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a fiunak kell kötelezően kezdeményezni !!! Én ebben a helyzetben próbálnék minél több időt tölteni a sráccal megtudni rola pár dolgot .Ha tényleg bejösz a lánynak akkor minimum háromszor rád ír egy héten 18L
2016. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon kezdeményeznék, az ne az én dolgom legyen. Ha nagyon tetszene, jeleket küldenék, de ha kezdeményez, kapnék az alkalmon.

Biztos, hogy nevetgélnék (ami miatt mérges lennék magamra is), tartanám vele mindig a szemkontaktust amíg kicsit távolabb van, de ha nagyon közel jön már nem nagyon néznék a szemébe (nem tudom, mért van ez). Próbálnám fenntartani a beszélgetést, témákat felhozni, kérdezni, visszakérdezni.

Vagy mindennek az ellenkezője, és totál laza lennék előtte, aztán ha már nincs ott, akkor kerülnék sokkos állapotba. Najó, ennyire azért nem. :D

Mindenki mást hoz ki belőlem.

Meg ahogy komolyodom, ez is változik.

17/L


(De ha ő kezdte a köszönést, szerintem szimpatikus vagy/voltál neki!)

2016. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es azért az már elég céltudatos, aki egy majdnem ismeretlenre heti 3szor ráír :DD

Én biztos nem tenném. (#2-es voltam)

2016. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyi volt a gubanc hogy én általában nem hagyom hogy rámírjon mert naponta zaklatom :D Azóta viszont egyszer rámírt magától aminek örülök nagyon.

És mondta már párszor hogy "bír", rendszeresen sikerül megnevettetnem.

Szóval lehet ebből valami szerintem :)

2016. febr. 2. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!