Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a te népszerűtlen véleményed?

Mi a te népszerűtlen véleményed?

Figyelt kérdés
Tehát olyan gondolat, vélemény bármilyen dologról vagy akár személyről, amivel - kis túlzással - egyedül vagy a világon, kb. senki se ért veled egyet.
2022. szept. 7. 11:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
41%

A cigányok semmivel sem rosszabbak, mint a nem cigányok. Elsősorban a hibás attribúció miatt kötünk hozzájuk negatív jegyeket (értsd: ha cigány teszi, azért, mert cigány, ha nem cigány, akkor nem a származásával magyarázzuk), miközben rossz életkörülmények között lévő nem cigányoknál nem akarjuk észrevenni a hasonló jegyeket.


(Ez egy tipikus tátot szájjal a f...erdőbe kérdés, de háát, több is veszett Mohácsnál...)

2022. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Az élet rossz. Nem lehet változtatni dolgokon, szinte semmin sem. Az újszülöttek sem lesznek idősebb korukban jobbak senkinél sem emberileg.
2022. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 citromfűlevél ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen oké a zokni szandállal.
2022. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
Olyan nincs, hogy senki nem ért veled egyet, de az én népszerűtlen véleményem, hogy nagyobb városokba csak azt kellene autoval beengedni, aki árut vagy eszközt szállít, munkába meg tömegközlekedéssel kell járni.
2022. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#4 "Olyan nincs, hogy senki nem ért veled egyet" jaj már köss bele :D direkt írtam, hogy "kis túlzással". Ennek ellenére köszi a válaszod!
2022. szept. 7. 12:14
 6/37 Metionin ***** válasza:
90%

Az életnek nincs semmi hű de magasztos értelme, valójában mindannyian tök jelentéktelenek vagyunk. És számomra ez pozitív.

A gyerek nem ad annyi boldogságot, mint amennyi szívás van vele.

A kinézet nincs összefüggésben a szexuális orientációval.

Az ananászos pizza finom.

2022. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy a gyerek az élet értelme az nem valósította meg önmagát.
2022. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek gonoszok és hülyék.
2022. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az vállaljon gyereket, akinek mind az egzisztenciális, mind az anyagi, érzelmi háttere meg van ehhez, - ne másokra akaszkodva tegye ezt!
2022. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Bizonyos kategóriák szerint elszigetelni az embereket, társadalmi szinten.


Próbálom a még könnyebben megemészthető példákat felhozni. Magyarországon pl. éljen két féle "nemzet". Akik a narancsokra szavaztak, meg akik nem. Ne szívjon már a kevesebb értelmiség, a sok krumplin megvett idióta miatt. És totális más rendszer lenne a kettő, ez evidens.

Vagy akár, ennél kisebb csoportot létrehozni, akik megférnek egymás mellett. Lehetne a Tb-t fizető, fizuból levovósok, akiknek ingyen van a kórház, meg akik nem fizetnek Tb-t, hanem mint Amerikában, a kezelés végén egyenlítik ki a számlát (mint ahogy magánban amúgy is teszed). Mert pl. ma már mindenért magánba rohangálsz, míg aktív 40 éveden át vonják a TB-d. Nem lehet arra alapozni, hogy na de mi van, ha rákos leszel, akkor meg több milliós lenne egy számla, mert ez """lutri"""...


Abba már nem mennék bele túl mélyen, milyen jó lenne, egy pl külön ország a ténylegesen önfenntartókank. Az a nő, vagy pár, akiknek nincs betegségük, jól keresnek, nem vállalnak gyereket, egy életen át fizetnek a társadalomnak, kb mindenkinek, és maguknak is tesznek félre öregkorukra. Nyugdíjasnak, aki nem tett soha félre magának, a 3 gyerekes családoknak ő/ők fizeti/k a mindenét, abból az adójából kezelik a sok hajléktalant ha bekerülnek a kórházba, stb.


Ez a gondolat abból indult, hogy én azt mondom, oké, én hajlandó vagyok adózni, legyen tisztességes kórház, legyen tisztességes közűt, legyen normális rendőr, legyen a gyermekeknek oktatás, közétkeztetés, de ne az én pénzem lopják, és ne az én pénzemen vegyenek úgy lakást, hogy amúgy emiatt szülnek csak 3 gyereket egy túlnépesedett Földre, és legyenek kedvesek, ne a non-stop dohányzó Lacibácsit kezelni, több százezer forinért havonta a kórházakban, hanem azt lássák el normálisan, aki önhibán kívül lett beteg, de őt a legnagyobb odafigyelésben.



Érdemben, nem úgy szegregálom az embereket, hogy meleg, bi, meg hetero, meg bőrszín meg mit tudom én mi alapján. Hanem az alapján, ki kikből él meg. Mert ne az én adómon éljen más...persze nem azt nézve, hogy beteg lettél, és munkaképtelen, mert ez más, de ez borzalom, hogy ellopja a kormány a pénzed, és az utolsó hajléktalannak is kiny*juk a seggét...közben meg mondjuk ha pl. dolgozó 30 éves férfi vagy, és valami enyhe de akut bajod van, elküldenek api*csába. Akkor mire is fizeted az adód...?

2022. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!