Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a legrosszabb a népszer...

Melyik a legrosszabb a népszerűtlen emberek számára?

Figyelt kérdés
Pl. iskolában, munkahelyen, szerelemben.

2022. júl. 18. 14:24
A kérdező szavazást indított:
agresszív hozzáállás (mások általi kigúnyolás, megalázás, megverés stb.)
levegőnek nézés, kiközösítés (nem köszön neki, nem válaszol, nem beszél vele senki)
"árulás-barátság" (hitegetés, kedveskedés addig amíg a személy elhiszi hogy számít, utána hirtelen ellene fordulás vagy ignorálás)
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőtől szenvedtem a legtöbbet életemben. A másodiknak kimondottan örültem volna, ha "csak" ennyi lett volna. A harmadikig el sem jutottam, mert ahhoz valós kapcsolatok kellettek volna.
2022. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy ki melyiket tartja a legrosszabbnak. Számomra a bántalmazás a legrosszabb és az a legjobb, ha levegőnek néznek.
2022. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

A szakomon még nemrég olyan szöveget olvastam, amiben leírják, hogy jobban funkcionálnak azok az emberek, akik bántalmazva voltak, hiszen még őket is érte valamilyen inger, nem úgy, mint azokat, akik elszigetelten élnek, magányosak, senki nem szól hozzájuk, stb.

Ez nem azt jelenti, hogy az erőszak, vagy a bántalmazás jó lenne, vagy jobb, csupán azt, hogy sok minden múlik azon, hogy részesülsz-e emberi interakcióban, illetve hogy milyenben.

Ezzel lehet egyetérteni, nem egyetérteni, szerintem lehet benne valami, bár tény, hogy a bántalmazás öngyilkossághoz, vagy egyéb ön- és közveszélyes cselekedetek indikátora.

2022. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!