Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki emlékszik a kék bálna...

Valaki emlékszik a kék bálna dologra?

Figyelt kérdés
Emlékszem nagyon nagy pánik volt miatta, de mi volt az valójában?
2022. szept. 7. 17:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e rejtély kategória, szóval ide írtam ki
2022. szept. 7. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen egy hülyeség volt. Adtak feladatokat egyéneknek, amit teljesíteni kellett. Pl ellopni valamit stb stb. El kellett szeparálnia magát az egyénnek a családtól. Végül pedig öngyilkosnak kellene lenni...Nyilván több feladat volt, és egyre nehezebbek.


Mindenesetre volt egy kedvezményezés, amit zöld elefántnak hívtak(asszem) . Pont az ellentéte a kék bálna kihívásnak.

2022. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülyeség volt.


Készült is belőle rengeteg másolat.


Azok játszottak vele akik már annyira ki voltak mentálisan készülve, hogy nem láttak maguk előtt korlátot.

2022. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Kétlem hogy bárki játszott volna ilyen baromsággal, ez csak egy creepypasta volt.
2022. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az pont olyan volt, mint a Momo nevű baromság.
2022. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem. Kb 12-13 éves lehettem amikor volt ez a pánik, megijedtem rendesen, aztán szép lassan rájöttem hogy csak annyira kell intelligensnek lennem hogy nem töltöm le a játékot és semmi bajom nem lesz:D
2022. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ezt le lehetett tölteni? Én úgy tudtam hogy fbn írnak rá emberekre valami szervezet, és ha beleegyezik a játékba és nem folytatja, akkor megkeresik és megölik. Ez nyilván hülyeség mondjuk, csak kiderült e, hogy ki kezdte az egészet vagy nem tudom
2022. szept. 7. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle letölthető hülyeség nem volt.


"A beszámolók szerint a VK orosz közösségi oldalon működő csoportba való belépéskor, vagy az üzenőfalon egy bizonyos hashtag elhelyezésekor a részt vevő névtelen moderátoroktól feladatokat kap. A lista 50 feladatból áll, amelyek napról napra egyre extrémebbek. A játékszabályok azt sugallják, hogy a feladatteljesítés félbehagyása retorziót vonhat maga után. Egyes esetekben fenyegetésről, zsarolásról számoltak be."

-- Wikiről


Mondjuk aki annyira hülye volt, hogy ebbe a csoportba csakúgy belépett és ÖNKÉNT belement a játékba, azt nem is tudtam sajnálni soha.

2022. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a jó és valóban közösségépítő változatát is meg lehetne csinálni. Pl. tegyél jót x emberrel. Vagy keress meg egy eldugott szobrot. Ami kihívás kicsit, de teljesen ártalmatlan, sőt még hasznos is.
2022. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!