Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit állítanak/gondolnak...

Mit állítanak/gondolnak rólad, ami nem igaz?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 05:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszik homár vagyok. Pedig csak impotens.
2022. szept. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudom én?! Nem az én problémám. Sosem érdekelt.
2022. szept. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy szerény, visszahúzódó, csendes, kedves, barátságos ember vagyok.Valójában meg egy beteg állat!
2022. szept. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt gondolják rólam, mint a 3. és az 1. válaszadóról.

De csak azok, akik felszínesek és egy kicsit sem ismernek. Ráadásul nem is veszik a fáradságot, hogy megismerjenek. Az ilyenek véleménye le van sz@rva!


Egyik nagy előnye az egyedüllétnek, hogy nem kell megfelenem, sem magyarázkodnom a világon senkinek. Szabad vagyok!

\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/

2022. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit állítanak/gondolnak rólad"

Mit állít: aki ismer, tudja milyen vagyok.

Mit gondol: ugyanúgy nem érdekel, mint téged az, hogy én mit gondolok rólad.

2022. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik zseni/nagyon okos vagyok, pedig nem.
2022. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%

A resting bitch arcom miatt sokan azt hiszik, hogy folyton kivégzéseken gondolkodom. Pedig általában a kaja jár az eszemben.

Hogy a hajam vasalva van, a szemszínem meg kontaktlencse. Pedig nem.

Hogy cigizek. Nem tudom honnan veszik, soha egy szálat nem szívtam el, így nem láthattak cigizni. Mégsem hiszik el, hogy nem cigizek.

Hogy bizonyos egészségesnek, diétásnak tartott kajákat (pl. saláta, abonett) azért eszem, mert így maradok ennyire vékony. Pedig csak finom. Na ők nem láttak még betolni egymagamban egy családi pizzát.

Pár felszínes ismerősöm egy időben azt hitte, hogy tök gazdag vagyok, vagy a szüleim tök gazdagok. Ezt sosem értettem, mert nagyon nincs/nem volt így.

2022. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A resting bitchface nálam is megvan, emiatt valószínűleg sokan tartanak tőlem (pedig barátságos is tudok lenni), bár azt teljes joggal gondolják, hogy olyan vagyok, mint Wednesday Addams. Azt hiszem, segítőkésznek is látszom, mert az összes turista engem talál meg a legzsúfoltabb utcán is. Rühellem, hogy két lábon járó információs központnak néznek.
2022. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkabb azt kérdezd mit nem
2022. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!