Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig hátra állítanak táncban...

Mindig hátra állítanak táncban. (? )

Figyelt kérdés
Már évek óta csak hátulra állítanak pedig szerintem nem olyan gyászos ahogy táncolok. Folyton ugyan azok állnak elől, de nem merek szólni mert nem úgy akarom hogy előreállítsanak hogy elkezdtem nyavajogni. Anyát meg végképp nem szeretném megkérni mert na. Nem 12 vagyok már de valahogy mégse merem megkozelíteni ezzel kapcsolatban a tanárom. Ha estelg mégis rávenném mit kéne higy mondjak hogy ne hangozzon tiszteletlennek vagy flegmának?

2019. szept. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tánctanárt, hogy esetleg lehetne -e az hogy te is néha elől vagy. Megindokolni sem kell, csak mert. Szeretnél és kész. Tök természetes.

Átérzem amúgy engem is mindig hátracsaptak csak azért mert magas vagyok... szemétség. Nem vártam volna el, hogy állandóan elől legyek, de egy csapatban kapjon már mindenki egyformán lehetőséget na.

2019. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)

Az a poen hogy en alacsony is vagyok, szoval eszre se veszik ha ugyesen csinalok valamit csak akkor ha vagyunk max harman... olyankor meg is szoktak dicserni h "hoppa tudok en ilyet is?"

2019. szept. 10. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában azok kerülnek hátra ilyen esetekben, akik esetleg nem annyira előnyösen néznek ki, vagy nem olyan ügyesek.
2019. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
UBORKA A VÁLASZ MINDENRE
2019. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!