Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek eleinte valóban csak...

A nőknek eleinte valóban csak a határozottság számít?

Figyelt kérdés

Rám mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy határozott vagyok a nőkkel kapcsolatban. Viszont minden más tulajdonságnak, amit a nők felsorolnak, amikor az ideális férfiről kérdik őket, én vagyok a mintapéldánya.

Ismerem a nőket annyira, hogy tudjam, hogy általánosságban maguk sem tudják, hogy mit akarnak, így amikor felsorolják az ideális férfi tulajdonságokat, ha csak tudat alatt is, de hazudnak.


Ha nem így lenne, akkor miért van az, hogy papíron én vagyok a tökéletes férfi, de egy nálam határozottabban viselkedő, nyomulósabb srác bármikor elviszi előlem a nőt, akkor is, ha ezeknek a nők által megjelölt ideális tulajdonságoknak a felével sem rendelkezik?


2022. szept. 12. 16:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Azért van, mert nem kezdeményezel, a sült galamb pedig nem fog a szádba repülni magától.

Egyéb kérdés?

2022. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 Mit értesz kezdeményezés alatt? Nem elég randira hívni, kimondva azt, hogy ismerkedési szándékkal teszem?
2022. szept. 12. 16:34
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Igen. De egyébként jobban jársz, ha nem a nőktől kérsz csajozási tanácsokat, mert 1. ők se tudják, mit akarnak 2. amiket mondanak, azokat nem azért mondják, hogy segítsenek, hanem hogy megmutassák, mennyire jók. Mint amikor xy tehetségkutató verseny győztese arról beszél, hogy világbékét szeretne. Pont leszarja ő, csak azért mondja, hogy marketingelje magát mások előtt.
2022. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

A határozottság ad egy tartást, hogy ha az életben bármilyen helyzetbe kerülsz, akkor nem leszel töketlen, hanem tudsz cselekedni.


"Ismerem a nőket annyira, hogy tudjam, hogy általánosságban maguk sem tudják, hogy mit akarnak"

Aham, persze, ismersz legalább több milliárd nőt, hogy ezt így ki mered jelenteni? :D

2022. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak az.
2022. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#3 Ezzel tisztában vagyok, végül is ezt írtam én is.

De amúgy ezeket a tulajdonságokat is értékelik, de csak egy hosszú távú kapcsolatban. Első körben viszont a határozottsága legfontosabb. Nekem most már ez a benyomásom, de erről soha senki nem beszél, főleg nem a nők.

2022. szept. 12. 16:36
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon számít nekik a magabiztosság igen. Én volt hogy jártam pestre bulizni azt tudni kell hogy én elég félénk természetű vagyok. Vagy 30 nőn biztos végig mentem mind kioffolt viszont a haverom aki nagyon magabiztos hozzá meg úgy jönnek oda és csak vakarja le magáról a nőket
2022. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

"Első körben viszont a határozottsága legfontosabb"


Megint csak tévedsz, mert pl. nálam első körben az a legfontosabb, hogy az illető ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, foglalkozzon saját testi és lelki egészségével, hűséges és tisztelettudó legyen.

2022. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát kedves 8-as, hiszed vagy sem, ez esetben én vagyok a tökéletes jelölt a számodra.

"Megint csak tévedsz": kommenteltél már ehhez a kérdéshez, vagy csak úgy általánosságban azt akartad ezzel kifejezni, hogy én hülye vagyok, te meg okos?

...

Na jó, talán tisztelettudó nem vagyok. 🤣

2022. szept. 12. 16:56
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezhetem mennyi idős vagy, Kérdező?
2022. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!