Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt agglegények? (+35)

Vannak itt agglegények? (+35)

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem.


Milyen helyen laksz (falu, város, nagyváros)?

Vannak barátaid? Milyen gyakran találkoztok?

Milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak adott helyen ahol laksz?

Kikkel laksz együtt (szülők, ismerősök, egyedül)?

Milyennek érzed az életed így agglegényként?

Milyen terveid vannak a jövőre vonatkozóan (5-10 év)?

Szoktál ismerkedni idegen emberekkel(nők, férfiak)?



2022. szept. 13. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

nagyváros

nincsenek

könyvtár, különböző szervezett programok

szülők

átlagos

folytatni a megszokott életet

nem

2022. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Pest melletti kisvárosban élek

Vannak barátaim, haverjaim

Barátok külföldön élnek, ha haza jönnek akkor találkozunk. Haverokkal kB minden 2.hetvegen futunk össze

Itt helyben nem nagyon van kikapcsolódási lehetőség

Max konditerem

Néha elmegyek oda edzeni, de kikapcsolódni itthon szoktam

Családi házban élek

2 részre van osztva a ház, külön lakresz, külön bejárat.

A ház első felében a bátyám él a párjával a hátsó részben én.

Én nagyon jól érzem magam egyedül. Nem zárkózom el a kapcsolatokról, de mostanában nem jött olyan akivel megpróbáltam volna.

Olyan van akivel összejárok szexre . De ha az sem lenne se érdekelne. Jól érzem magam

Terveim max annyi hogy legyen egy normális kapcsolatom majd, család stb

De nem keresem görcsösen.

Ismerkedni nem szoktam direktben, de ha úgy alakul nyitott vagyok az ismerkedésre mindig.

2022. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
szegény 1-es :D
2022. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert?
2022. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aki nem akarja nyilvánosan itt az oldalon, az nyugodtan küldje el privátban a válaszokat!
2022. szept. 13. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten élek. Vannak barátaim, rendszeresen találkozunk, mostanában heti szinten, de minden megbeszélés kérdése. Külvárosban élek, fél órát kell utazni, ha bevetem magam a városban, de kerületi szinten is van pláza, sportpályák, természet. Jelenleg egyedúl élek. Egy éve ért véget a párkapcsolatom, ami űrt hagyott maga után, maganyosnak érzem sokszor magam, de igyekszem lekötni magam: a munkáim is sokszor reggeltől estig lekötnek. Ha elmegyek szórakozni, ismerkedem is, appon nincs affinitásom még találkozót leszervezni. Pár éven belül szeretbek családod és házasságot azzal, akit arra érdemesnek fogok gondolni, nem jó egyedül lenni, de nehéz kialakítani a bizalmat azzal is, akivel szeretnel bármit is.
2022. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Úgy látom, a válaszolóknál eléggé keveredik az agglegény és a szingli fogalma.

2,6 szerintem szingli. Vagyis épp most nincs kapcsolata, de volt is, akar is a jövőben.

2022. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Mindenki válaszolhat aki agglegénynek érzi magát. Kérem csak a fent feltett kérdésekre válaszolj!
2022. szept. 13. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nagyvárosban élek. Nincsenek barátaim, szinte nem tartom a kapcsolatot senkivel sem, személyesen egyáltalán nem találkozok rendszeresen senkivel sem.

A kikapcsolódási lehetőségekkel nem foglalkozom, munka után otthon vagyok, vagy épp ügyeket intézek. Volt, hogy kerékpároztam munka után, de ez megszűnt. Egyedül élek, max. a tesóm néz rám és a szüleim (és viszont).

Alapvetően jó, mert "Senki nem szól rám, hogy mit-hol-miért-már", de ennek a hátránya visszont az elkényelmesedés is. Néha jó lenne egy (női) társ, de nem tudom, hogy ő nem-e átkozná az adott napot utána, hogy megismert...

A tervem az, hogy mindenféleképen állást változtatnék végre. Magánélet tekintetében hiába is szeretnék valakit magam mellett tudni, ha az életnek más célja van velem...

Max. itt szoktam ismerkedni, máshol sehol sem.

2022. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt csak verőlegények vannak
2022. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!