Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel motivánád magad, ha egy...

Mivel motivánád magad, ha egy számodra nem tetsző szituációban/élethelyzetben kéne lenned még fél évig? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egyetem befejezéséig itthon kell maradnom, mert egy olyan munkát fogok végezni külföldön, ahol nem adnak csak úgy szabit vizsgákra, stb. Addig elhelyezkedtem egy lélekölő unalmas munkahelyen és számolom vissza a napokat. Utálom ezt az országot, a fővárost végképp, az egész közeget. Szinte letargiában érzem már magam, hogy még hosszú hónapokat kell várnom az indulásra. Ti mit tennétek, hogy addig is legyen valami életkedvetek? Persze a szokásos tanulás-munkán kívül.

2022. szept. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresnék másik munkát. Ha fél évre, akkor fél évre. 🤷🏻‍♀️
2022. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél év elrepül 😉 Azért Bp-en van elég sok lehetőség, amit talán te is tudsz élvezni. Járj kiállításokra, koncertekre, keress városi sétákat, ahol tematikusan bemutatnak épületeket, helyeket, életutakat (Hosszúlépés, Sétaműhely, de vannak mások is). Érdemes megismerni pl. a Fiumei úti temetőt, ott is szoktak temetőséták és események lenni, de csak úgy bóklászni is jó. Én se szerettem Bp-t, de ezeket igen:) És a munkával meg csak annyit foglalkozz, amennyit muszáj, ne stresszelj rajta erre a kis időre.
2022. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy csak unalmas a munka, de a fizetés és a társaság megfelelő, akkor maradnék és nem kellene nekem plusz motiváció, a jövőre gondolnék külföldön. Amúgy minden munkában próbálom meglátni a fejlődési lehetőséget, hogy mit tanulhatok benne. Ha végképp nincs semmi motivációm, akkor csak elismerem magamnak, hogy ehhez 0% kedvem van, és sikerként könyvelnék el minden napot, amit túléltem, esetleg meg is lepném magam egy-két aprósággal, vagy kitűznék egy-egy hosszabb időszak után valami jutalmat.
2022. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal, hogy csak fél év.
2022. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a jó ötleteket, a séta-túra nagyon tetszik :)

Sajnos ennél jobban fizető munkát nem találtam, úgyhogy mindenképp maradnom kell.

2022. szept. 13. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont azzal vigasztalom magam, hogy csak fél év aztán lépek :) Addig igyekszem kihasználni, amit Budapest nyújt. Fejlesztem magam nyelvtudásban is, hogy kint könnyebb legyen. A testemmel is többet foglalkozom, szeretném a legjobb formámat hozni, mire kimegyek.
2022. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!