Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bekerülök egy közösségbe...

Ha bekerülök egy közösségbe az miért van hogy a velem egykorúak és azonos neműek zárkóznak el leginkább tőlem?

Figyelt kérdés
Nem meleg kérdés ez nem vagyok az, pusztán érdekel hogy miért lehet ez hogy pont a fiatalok, a velem nagyjából egyidősek azok, akik legkevésbé szólnak hozzám, leginkább semmibe vesznek. Mások se sokat szólnak hozzám de ők semmit, ha én próbálok beszélni velük akkor is a legtávolságtartóbbak. Miért lehet ez? Pl munkaközösségben
2022. szept. 16. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más érdeklődési köreid vannak? Nem illesz bele az ő öltözködési és viselkedési normáikba? Ezt gondolhatják.
2022. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonos nemű, azonos korú emberek általában vetélytársat látnak benned. Tapasztaltam én is ezt a jelenséget, egy orvosság van rá: neked kell kezdeményezni és nyitni feléjük. Egy tőled neme, kora, stb miatt jelentősen eltérő embernek tét nélkülibb veled jóban lenni, mert másabb az élethelyzet. Akivel hasonlóak vagytok, az hajlamos hozzád mérni magát és emiatt frusztrálttá vagy szégyellőssé válni. Kivéve ha látja rajtad, hogy te is csak egy ember vagy, nem pedig egy általa elképzelt kép, ami hordoz minden olyan tulajdonságot, amivé ő szeretett volna válni ennyi idős korára. Kollégák között ez elég gyakori.
2022. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Létezik ilyen: kilökik a társaságból a másikat lényeegében.
2022. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!