Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelolnek munkatarsak, es...

Bejelolnek munkatarsak, es irogatnak, hogyan kezeljem ezt ha nem akarok egyikkel sem beszelni munkan kivul? Regen volt olyan is, hogy a neje irt utana nekem, hogy en mit beszelgetek az uraval.

Figyelt kérdés

Gyarban dolgozok,regen is dolgoztam gyarban es ott nagyom sok hibat elkovettem amiket nem is gondoltam akkor hibanak.

Bejeloltek munkatarsak facebookon es en mindet visszajeloltem, ha irtak vissza irtam, nyomultak es legtobbnek felesege volt. Annyira naiv buta voltam hogy amikor ram irt az egyik hogy jol mutattam ma a nacimba munkaban, megkoszontem..es felesege volt annak is. Kedves akartam lenni, nem akartam hogy ne szoljanak hozzam munkaban, ezert vissza irtam. Volt olyan hogy egy munkatatsam irt nekem, es semmi nyomulas nem volt, masnap az engedelykereseimbe volt a felesege

hogy en hogy merek az uraval szoba alni es nem szeretne megtudni hogy munkaba is beszelgetek vele mert bajok lesznek. Gyuloltem magam akkor ez 1 eve volt, most ujra gyarban dolgozok ujra elkezdtek jelolgetni a ferfiak, akiktol en semmit nem akarok. Soha tobbe nem jelolom vissza egyiket sem, ha ir valamelyik engedelykeresekben letiltom azonnal, de munkaba hogy keruljem el oket ha folyamatosan jonnem oda es mondjak a dumaikat?

Mondjam meg hogy bazdmeg nem akarlak hallgatni es ne szolj hozzam? Vagy halgassam vegig es minden 5 perces szunetem arrol szoljon hogy hallgatom mit dumal eppen valamelyik?

Egyikhez se akarok szolni se, de zavarjam el oket?


2022. szept. 17. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Feküdj le az egyikkel, és onnantól mond, hogy én már a Béla csaja vagyok.
2022. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%
Húúúú te annyira jó nő vagy, hogy a világ összes pasija téged akar. Áruld el a titkod!
2022. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Mondd azt nekik, hogy te a csöcsökre buksz, a másik oldalon játszol, lezbi vagy. Vagy hüvelygobád van, stb nemi betegséged, fertőző bőrbetegséged.
2022. szept. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
A főnökkel érdemesebb lefeküdni.
2022. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13%
Jajajaj a gyár szépe a hercegnő megsértődött :) Elsírtad a bánatodat, mi meg nem hódoltunk neked eléggé, jujj és jajj. Gyáááá pontozz le gyorsan
2022. szept. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Már az is elég ha azt hiszik kapcsolatban vagy!


Ha felhoznak egy témát mondd ezt:- Azt a barátom is szokta csinálni!....... Azt a barátom is szereti!

Tegyél az ujjadra kamugyűrűt ha nem vagy házas és le szeretnéd rázni őket.(ez nem mindenkit tántorít el, de sokat lerázol vele így is!Gerincességtől függ!)

(mi férfiak nézzük a nők kezén a gyűrűt)

2022. szept. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg nekik, hogy munkatémán kívűl felejtsenek el.
2022. szept. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mondj nekik igazat. Próbáld minél finomabban elmondani nekik, hogy nem szeretnél semmit tőlük.Ha megbántódnak, részben ők is hibásak. Légy őszinte! Minél később teszed meg, annál nagyobb a nyomás. És annál jobban csak halogatod. Ezért tűnik ennyire nehéznek.
2022. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!