Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mutat egy kövér emberen...

Hogy mutat egy kövér emberen egy okosóra?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy arra találták ki legfőképpen, hogy a sportolást/aktivitást mérje, szerintem nevetséges egy olyan emberen, aki nem mozog, ellenben sokat eszik.

2022. szept. 19. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy kövér lehet hogy mozog és azon dolgozik hogy ne maradjon kövér.Nem tudhatod.Viszont ha tudod hogy tényleg nem mozog akkor nevetséges.
2022. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha a "kövér embered" még sokkal kövérebb volt mondjuk 6 hónapja, de azóta rendesen eszik, mozog, és ezért van okosórája?

Vagy ha ma van élete első olyan napja, amit az életmódváltásban tölt?

Vagy egészségügyi okok miatt szeretné a pulzusát figyelemmel kísérni?

Vagy csak tetszik neki az okosóra, és cseppet sem érdekli, hogy rajta kívül kinek tetszik és kinek nem?

2022. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mire találták ki, arra például hasznos, hogy kijelezze a hívásokat, vagy fölébresszen reggel úgy, hogy a melletted alvót nem. Nem mindenkinek a sport funkciókra van szüksége.


Javaslom, hogy nézz magadba, minden rendben van-e az önértékeléseddel. Ez a kérdés eléggé emlékeztet engem az iskolai csúfolódásra.

2022. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem lehet tudni, hogy ki mikor kezdett el épp sportolni és életmódot váltani, másrészről meg ezer más dologra is használható egy okosóra. Anyámnak speciel azért van, mert sosem veszi észre nélküle, ha telefonon hívják.
2022. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Mint egy kutyán a fülbevaló.
2022. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Lila lesz a keze
2022. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Bután.
2022. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Jócskán kövér vagyok, van okosórám és tény hogy előfordul amikor szorítja a csuklómat. Amúgy igen, sportoláshoz (is) vettem, mert akármilyen hihetetlen a kövér emberek között is van, aki mozog. És kettes is jól mondja, nagy túlsúllyal különösen fontos odafigyelni a pulzusra. Mi itt a probléma?
2022. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen hülyeséget...

Semmi nevetséges nincs benne. Már kb mindenkinek ilyen órája van és messze nem csak sportoláshoz való, szóval a gond azzal van, akinek ez nevetséges.

2022. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azert kell, mert azon telefonalok vezetes kozben, mikozben a telefont otthonhagyom. Megmondom a Siri-nek, hogy kit hivjon es kesz. Melo kozben sincs az, hogy kiesik a telefon a zsebembol, mert otthon csucsul.



38F incel

2022. szept. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!