Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyk reprezentatí...

Szerintetek a gyk reprezentatív a magyar társadalom értelmi színvonalát és mentális egészségét tekintve?

Figyelt kérdés
Vagy ide nagyrészt kifejezetten a tanulatlan/felszínes/egyszerű, illetve a magányos/depressziós/világfájdalmas emberek járnak, felnagyítva az ezen rétegek valós befolyásáról és arányairól alkotott képet?

2022. szept. 20. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, a gyk híven tükrözi a magyar társadalmat.
Nem, az értelmesebb, kiegyensúlyozottabb embereknek nincs szükségük a gyk-n szenvedni, ide az életképtelenek járnak.
Ennél összetettebb a kérdés, kifejtem.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
ÉN csak unaloműzés miatt járok ide néha, de pont azt látom, hogy tele van világfájdalmasokkal, hipochonderekkel, magányosokkal, és persze kamukérdéses trollokkal is. :-D
2022. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legalja.

Mindenképpen megemlítem, hogy vannak kedves rendes emberek is itt gyk-n de a többség az elkeseredett, fübe-fába-belkötök-hogy-levezessem-a-dühömet, és nekem-mindig-igazam-van ember.

Egyébként szerintem az oldal is eléggé eteti őket, mert nem egy nagyon sértő választ jelentettem már, ahol jól elhordják szerencsétlen kérdezőt mindennek (nem én voltam a kérdező), és ott maradt a válasz. Ami azt üzeni a majmoknak, hogy ilyet lehet.

Persze mikor én semmi másoknak sértőt nem okozok, csak úgy fogalmazok egy kérdést, hogy a sztoriból ne jöjjön rá minden 3. személy ki vagyok (mert ugye elvileg ez lenne a lényeg, hogy az oldal ANONIM), akkor azt törlik mert sérti a szabalyzatot. 😑


Hogy mennyire reprezentálja?

Szerintem nem úgy mutatja a magyar társadalmat ahogy van, hanem azt mutatja meg, hogy ha senki nem tartaná magát vissza szociális helyzetekben, meg a minimális társadalmi illedelmi szabályokat nem kéne betartani, akkor "elszabadulva" mivé válna a társadalom. Ilyen szempontból szerintem teljes megfelelője.

2022. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Politikailag biztos nem reprezentatív.
2022. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az a baj, hogy politikailag szerintem már semmi nem reprezentatív. 😅


Bocsi az offért!🙏

2022. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom reprezentatívnak, inkább olyan, mintha nagyítóval pásztáznánk. Felbukkan mindenféle érdekes, egyedi dolog, és ezekből mindenféle mintázatok állnak össze. Ráadásul témakörönként nagyon eltérő a felhozatal.


Ami nekem nagyon szemet szúr, az az önsajnálat, a túlérzékenység, az életképtelenség és sok esetben a teljes vakság a valóságra. Vannak ilyen alap karakterek, pl. az "önérzetes surmó", a "tudálékos fogalmatlan" stb., akik csak egy határig szórakoztatóak. Ilyesmiből relatív sok van itt, és nagyon remélem, hogy nem ilyen az egész ország.

2022. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mar kaptam nagyon hasznos valaszt! Viszont elkepeszto, hogy milyen indulatokat szithat egy szimpla kerdes! Ami megdobbent: egy kerdesre ami fontos lehet valakinek nem erkezik valasz. Egy ostoba kerdesre /lehet persze, hogy az is fontos nem itelkezes a celom/ peldaul: a parom zdebeben hasznalt tangat talaltam szerintetek megcsal? 60 valasz erkezik.
2022. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyk jobb képet mutat.
2022. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!