Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt sátánisták, vagy...

Vannak itt sátánisták, vagy ismer bárki személyesen sátánistát? Mármint akire nem mások mondják, hogy az, hanem saját maga állítja magáról.

Figyelt kérdés

És aki magáról állítja, hogy sátánista, mit vall pontosan? Mi az ő hite? Miért választotta a sátánizmust? Miben nyilvánul meg a sátánizmus a gyakorlatban, az életében?


Azért kérdem, mert érdekel ez a téma, de mindig csak olyanokról lehet hallani, akiket mások mondanak sátánistának. Az meg hát pont annyit is ér, hisz már egy pentagrammás nykaláncra is rámondják..



2022. szept. 22. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy sátánista ismerősöm.

Régen sokat lógtunk együtt és akkoriban sokat is tudtam ezekről a dolgokról Mert sokat beszélgettünk.

Én akkor voltam 15 a srác 20 körül

Ma már én 30 vagyok, még mindig a sátánizmusban van benne. De őszintén már alig emlékszem miket mondott.

Ami megmaradt az az,hogy ők hisznek istenben is. Hiszen van fekete és fehér, van jó és rossz és ahogy van sátán úgy isten is.

Illetve mindig mondogatta hogy ami a túloldalon van az maradjon is ott. Nem kell szellemet idézni , meg bolygatni ezeket a.dolgokat. minden maradjon ott ahol van

Ennyire emlékszem 😂😂😂

De nem tartottak ritualekat stb

Metál, death - Metál- core stb zenét hallgatott/hallgat, meg nyilván az öltözködésén is látszik mi az amit ő képvisel de ennyi.

Többre nem emlékszem

2022. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem tartom magam konkrét hívőnek, de olvastam a lavey-féle sátáni bibliát, nagyjából egyet is értettem vele, tetszik hogy önállóságra buzdítja a "híveket", hogy tegyenek magukért ne a csodát várják.

A könyv elég rövid egyébként, ajánlom, abból több kérdésedre is kapsz alapos választ.

2022. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hívő, de a sátánizmus, mint világnézet igen közel áll hozzám :).
2022. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3, miért?


1-2, köszi a választ, ment a zöld!:)

2022. szept. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!