Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc idézeted?

Melyik a kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés

Én soha sem voltam az a típus, aki imádja az idézeteket az élet dolgairól. Nem azért mert baromságnak tartom, csak nem foglalkoztatnak. De van kettő, amiről szerintem sugárzik az emberszeretet, az elfogadás. Ezért ezeket szeretem.



"Mindig is lesznek olyanok, akik szebbek, mint te, de olyanok is, akiknél te vagy szebb!"



"A világon a legkönnyebb elítélni a gonosztevőt, de nincs nehezebb dolog, mint megérteni őt."



Nektek mi volt az az idézet ami megmaradt? Nem baj, ha nevet nem tudtok, kitől idéztek.


2022. szept. 22. 22:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

„- Add el nekem ezt a szaros tollat.

– Adjam ezt el neked?! Megtennéd nekem, hogy leírod a neved a szalvétára?

– De nincsen tollam!

– Hát ez az! Kereslet és kínálat.” (Jordan Belfort és Brad Bodnick)

2022. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%

"A világ tényleg vicces, de a vicc poénja az emberiségen csattan."

- Howard Phillips Lovecraft

2022. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
93%

"Mindenkinek van egy terve, amíg jól be nem mosnak neki."

Jack Reacher, Lee Child regényeinek a főhőse.

Ő pedig Mike Tysontól idézi, aki eredetileg így mondta: "Everyone has a plan until they get punched in the mouth" (Mindenkinek van egy terve, amíg szájon nem verik"), amikor egy riporter kérdezte tőle, hogy nem aggódik-e Evander Holyfield küzdelmi stratégiája, terve miatt.

2022. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!