Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak mi a véleményetek...

Férfiak mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel (nő vagyok), és amikor találkoztunk, elmentünk enni, láttam, hogy csak annyi pénzt vesz elő, amennyi az ő része. Gondoltam gyorsan kifizetem én az egészet, hogy oldódjon egy kicsit. Én amúgy mindig ezt a megoldást szeretem, egyszer ő, egyszer én fizetek felváltva. Na innentől kezdve egész nap mindent én fizettem, a nap végét egy étteremben fejeztük be, ahol szólt, hogy kéri a számlát. Na megnyugodtam, hogy akkor most ő fog fizetni. És itt jön a legjobb rész, kihozta a pincér a számlát, ő meg fogta és átrakta elém. :D Röhögni ér, én is azt tettem. Kifizettem, és eldöntöttem, hogy itt a vége.
2022. szept. 23. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

A férfiaktól a nők felé áramló pénz egy kis része most visszafordult.


Amúgy nem értem, miért nem volt jó a felezés az elején, ott rontottad el.

2022. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus a kisujjadat nyújtod és a kezedet akarja.
2022. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Egyenjogúság van, nincs olyan már hogy a férfi hívja meg a nőt. Vagy a nő hívja meg a férfit vagy vagy a férfi a nőt vagy feleznek.
2022. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Darius- ***** válasza:
45%

De miért csak férfiak ? Mindig te fizettél ? Ha igen, akkor az baj.

Majd a jövőben is előfordul, hogy anyagilag kibúvik minden alól nagy eséllyel.

2022. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első és utolsó randink volt, minden én fizettem. Tehát ma már ez egy elfogadott dolog, hogy mindent a nő fizet? Régebben mikor randiztam, még voltak úriemberek.
2022. szept. 23. 14:34
 6/14 Darius- ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Nem elfogadott, mert ha mindig te fizetsz ez kihasználás. Ha csak az lenne a gond, hogy nem úriember...
2022. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Elmondom nőként mi az opció. Ha olyan férfival randizol, aki legalább annyit keres, mint te vagy többet, akkor neki kell fizetnie. Felesbe majd akkor fizetünk, ha ugyanannyi női miniszter, vezető lesz ebben az országban, mint férfi, és egy nőnek is pont akkora esélye lesz az életben, karrierépítésben (függetlenül attól, hogy gyereket vállal vagy sem), mint egy férfinak. Amíg ez nincs így (és még vagy 100 évig nem is lesz így) addig a jelenlegi egyenlőséggel példálózó férfiak csak ki akarnak bújni a felelősség alól, kihasználnak és te ezt hagyod. Ha neked így jó, akkor fizess felesbe.
2022. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem eleg gaz a ff reszerol. Lega a felet fizetnie kellett vna.
2022. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

"Régebben mikor randiztam, még voltak úriemberek."

Meg régebben még voltak olyan nők akikért megérte tenni valamit. Ma már én se törném össze magam. A pasi legalább evett egy jót, egészségére! Ennyit ér ma a randizás.

2022. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
#7 Remélem, az útaszfaltozók, építőmunkások, bányászok, katonák, tűzoltók, kommandósok, ácsok, hidegburkolók, autószerelők, targoncások, halászok stb. körében is egyenjogúságot szeretnél a nőknek, és csak véletlenül írtál pont olyan munkakört, ahol kb. semmi hasznosat nem csinálnak és cserébe milliókat akasztanak. Mert valamiért amikor a feministák egyenjogúságért toporzékolnak, akkor mindig a jól fizető, egyszerű melókban követelik az egyenjogúságot, valamiért sosem akarnak ugyanannyi nőt látni építkezéseken a 40 fokban, kinn a tengeren vagy lenn a bányában...
2022. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!