Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet emögött?

Mi lehet emögött?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám a. Érdekes figura. Tavalyelőtt 2-3 hónapig elhitte magáról, hogy ő Jézus, mert földrengést bejósólta véletlen egy igevers megosztásával.

Szoval, hát drogrehabon is volt, igaz szerintem visszaesett lehet egy ideje. van egy ilyen sejtésem, de nem biztos.

De a lényeg az hogy nagyon okos is. Néha, mintha előre látna dolgokat, meg lépésekkel előre gondolkodik. A csajok oda vannak érte, csak ő meg, mintha nem venné a lapot. Csak Jézus van neki és a gyerekeivel tartja a kapcsolatot, mert elvált a nőjétől. Azokról pedig azt állítja, hogy Ausztiába mentek jobb életet kezdeni a lezbikus anyjukkal. Vagyis hogy a nője otthagyta a csávót egy nőért. Van egy ócska tojotája, amit Isten szekerének nevez. Pénzét meg elveri valószínüleg valami kábszira.

Szóval, hogy elhívnám templomba, de nem merelmenni. Nem jár templomba, de hirdeti az urat és a kis közösségünk keresztény tagjait elönti a félelem, mert úgy tűnik, hogy visszatért a messiás. Voltak itt a kormánytól is, a nyomozóirodától is, de nem tudnakcsinálni vele semmit. Pár hónapja valaki beperelte illegális orvosi tevékenységért, mert meggyógyított valakit. A tv-ben nem hozzák le,se a rádióban. Ukrán sebesülteket hoznak elé és ő meggyógyítja őket. De az oroszoat is és mindenkit. De amúgy meg eljár hozzánk dolgozni. Képzi magát és csak tanul, tanul, tanul.

Szóval nem értem. Olyan mint jézus és kezdünk félni tőle, pedig, nem csinál semmi rosszat. El merjek menni hozzá a bőrkiütésemmel vagy börgombámmal szerintetek hozzá



2022. szept. 23. 20:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem hozzá. Megmutattam neki a börgombámat. Voltam már vele börgyógyásznál évekkel ezelőtt, aki azt javasolta, hogy Betadinnal vagy szalicines alkohollal kenegessem. Nem segített, majd felírtak egy 3000 forintos 2 szemből álló tablettát, amely pár évre megszüntette a gombámat. De visszatért. Elmentem hozzá, beszélgettem vele. Előhozakodtam a dologgal, majd vetett egy pillantást a bőrömre. Mondott egy beszédet a 10 leprásról és hogy Jézus hogyan gyógyította meg őket, majd azt mondta, hogy ecettel kenjem be a kérdéses részeket és egy hét alatt elmúlik. Meg hogy ne neki hálálkodjak, hanem az Istennek mindezért és hogy ne mondjam el senkinek a dolgot. Így sem megerősíteni sem cáfolni nem fogom az illető kilétét, pedig már ki is derült. Este be kenegettem magam ecettel és hát durva élmény volt. most picit ég a bőröm, ahol a gombás fertőzés van. Hát várom a csodát most. De valamiért olyan érzésem van, hogy ez a problémám megszűnik.
2022. szept. 25. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!