Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még elérhető Andrew...

Vannak még elérhető Andrew Tate tartalmak magyar nyelven feliratozva valahol?

Figyelt kérdés
Már egyre kevesebbszer dobja be a tiktok, meg sok tartlma eltűnt, pedig nagyon sok jót mondott a videóiban. Én pl. azóta szinte csak szénsavas vizet iszok, és kerülöm a kólát. Meg olyanokat is ki mert mondani, amit mások nem. Csak angolul nekem annyira nem adja vissza a mondanivalót úgy, ahogy magyar nyelvbe be tudom építeni, meg erősen figyelnem és koncentrálnom kell az értelmezéshez. Erős középfokom van, nagyjából értem amit mond, viszont néha hadar, és ott nem vagyok biztos benne, hogy jól megértettem. Tudtok olyan csatornákat akár youtuben akár tiktokon, ahol még sok magyarnyelvű Andrew Tate tartalom van? A régieket már megnéztem. Esetleg mostanában valamilyen módon a ban óta hozzáfér a közösségi médiához?

2022. szept. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Azért ne utánozz ennyire valakit
2022. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Pedig eleve angolul mondta, a szinkron mindig csak elvesz a mondanivalóból, ferdít.

Legalább ennyi haszna lett volna, ha már ilyen szutykor nézel, hogy fejlődik az angolod. Ugyanis erős középfokkal illik megérteni az akcentust, meg a gyors beszédet is.

2022. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem nagyjából, csak nem adja àt 100%-ban, ahhoz még magasabb szint kellene te proli.
2022. okt. 2. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem én vagyok a proli, én angolul is értem, 100%-ban, miről beszél :D
2022. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól még egy proli vagy, én is értem a nagyját. 🤡
2022. okt. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!