Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kórházakból (közintézmények)...

A kórházakból (közintézmények)ből miért lopják a wc papírt?

Figyelt kérdés

Manapság ekkora értéke van 1-2 guriga wc papírnak?


Számtalan cikket olvastam a napokba amikor egy nőt rajta kaptak hogy a kórház illemhelyiségéből ellopta és a táskájába rejtett 2 guriga wc papírt.


Lopás miatt indult eljárás.


Szóval ekkora értéke van manapság a wc papírnak hogy rászorulnak 1-2 guriga wc papírra és azt ellopják?


Nem értem.....


Azt megérteném hogy ha 1 csomag bontatlan 10 darabos wc papírt lopnának el, na de 2 gurigát?


Most én nem arról beszélek hogy a takarítók, ott dolgozok lopják el csomagjával a wc papírt. Persze van olyan is de nem erről beszélek.


Arról mikor megy az illető beteglátogatóba, és látogatás után meglátogatja az illemhelyiséget, majd gondol egyet és a táskájába rejti a dolgozok által kirakott wc papírt.


Nem általánosítok, hanem kiváncsiság hajt hogy ekkora értéke van manapság 1-2 tekercs wc papírnak hogy ellopja a látogató? Vagy csak bosszúból lopja el? Nem mindenki ilyen, de egyre gyakrabban olvasok, és jönnek velem szembe ilyen cikkek.


Mégegyszer leírom: Nem a dolgozokról beszélek akik csomagszámra viszik haza, hanem arról amit kiraknak a wc-be és azt lopják el a látogatok.


Elmesélek egy sztorit bementem a wc kórházába, félig volt becsukva a wc ajtaja bejött egy férfi, elvégezte a dolgát majd elvitte a wc papírt. Félig nyitott ajtón keresztül néztem végig ahogy el rakja a spáros táskába 1 tekercs wc papírt. Majd kiment. Nem vett észre, de végig néztem. Ez tavaly volt.


Most azokat kérdezném akik ellopják vagy loptak (nem nyomlak fel, nem vagyok spicli) meg amugy is anonim az oldal. Hogy miért teszitek/tettétek? Nem kérlek számon, csak tényleg minden mentesen érdekel. Valami oka van.


Köszönöm.



2022. szept. 26. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Magyarországon lopnak mindent, ami nincs lebetonozva, lehegesztve, lelálncolva.

Borsodban meg már az ilyeneket is lopják.

2022. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek betegek, azt hiszik, nekik KELL az a két guriga, vagy egyszerüen azt hiszi, ez valami nagy tett
2022. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
2022: Pest megyei nagyváros a gazdagabb fajtából, hipermarket női vécében a vécékefék le vannak láncolva.
2022. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy ideg pedagógiai asszisztensként dolgoztam egy általános iskolában. A tanári wc volt az egyetlen, ahol volt wc papir. A diák mosdóba sosem jutott. A takarítónő minden kiszállás alkalmával szépen kiosztotta a dolgozók között....
2022. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Be kell jelentsni a szupermarketet vagy korhazat a nebihnek,fotoval,h nincs papir awc-ben….


Aztan megtanuljak,h kell megoldani,hogy legyen.


Millios buntetest kapnak.

2022. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5


A nebihnek mi köze hogy lopják a wc

papírt?

2022. szept. 26. 14:35
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
6-os: szerinted milyen megoldás lehetne? Zárják le a WC-ket? Vagy állítsanak minden WC elé ört, aki a kijövöket megmotozza?
2022. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Nem!


Csupán kiváncsi vagyok hogy mi az oka.

2022. szept. 26. 15:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, idöközben egy választ töröltek, a kommentem az 5-nek szól!
2022. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A rezsicsökkentés átka, de ez Mo.-n már előőtte is nemzethi sport volt. Közben meg mindenki mondja, hogy "Én nem vagyok olyan...".
2022. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!