Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kórházakból (közintézmények)...

A kórházakból (közintézmények)ből miért lopják a wc papírt?

Figyelt kérdés

Manapság ekkora értéke van 1-2 guriga wc papírnak?


Számtalan cikket olvastam a napokba amikor egy nőt rajta kaptak hogy a kórház illemhelyiségéből ellopta és a táskájába rejtett 2 guriga wc papírt.


Lopás miatt indult eljárás.


Szóval ekkora értéke van manapság a wc papírnak hogy rászorulnak 1-2 guriga wc papírra és azt ellopják?


Nem értem.....


Azt megérteném hogy ha 1 csomag bontatlan 10 darabos wc papírt lopnának el, na de 2 gurigát?


Most én nem arról beszélek hogy a takarítók, ott dolgozok lopják el csomagjával a wc papírt. Persze van olyan is de nem erről beszélek.


Arról mikor megy az illető beteglátogatóba, és látogatás után meglátogatja az illemhelyiséget, majd gondol egyet és a táskájába rejti a dolgozok által kirakott wc papírt.


Nem általánosítok, hanem kiváncsiság hajt hogy ekkora értéke van manapság 1-2 tekercs wc papírnak hogy ellopja a látogató? Vagy csak bosszúból lopja el? Nem mindenki ilyen, de egyre gyakrabban olvasok, és jönnek velem szembe ilyen cikkek.


Mégegyszer leírom: Nem a dolgozokról beszélek akik csomagszámra viszik haza, hanem arról amit kiraknak a wc-be és azt lopják el a látogatok.


Elmesélek egy sztorit bementem a wc kórházába, félig volt becsukva a wc ajtaja bejött egy férfi, elvégezte a dolgát majd elvitte a wc papírt. Félig nyitott ajtón keresztül néztem végig ahogy el rakja a spáros táskába 1 tekercs wc papírt. Majd kiment. Nem vett észre, de végig néztem. Ez tavaly volt.


Most azokat kérdezném akik ellopják vagy loptak (nem nyomlak fel, nem vagyok spicli) meg amugy is anonim az oldal. Hogy miért teszitek/tettétek? Nem kérlek számon, csak tényleg minden mentesen érdekel. Valami oka van.


Köszönöm.



2022. szept. 26. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Itt -szinte- mindenki lop.

Az összes politikus, a nép meg példát vesz róluk.


Amúgy hány lopott azaz illegálisan letöltött szoftver, videó, film, fotó stb... van a gépeden???

2022. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy hány lopott azaz illegálisan letöltött szoftver, videó, film, fotó stb... van a gépeden???"


NEKEM nulla! Nem éri meg kockáztatni!

2022. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Eleve undorító, hogy úgy vannak odatéve egész gurigák, hogy el tudja emelni valaki. Nekünk a munkahelyen egy nagy guriga van egy kulccsal lezárt tartóban.
2022. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert a családi házakba be kellene törni, onnan macerásabb WC papírt lopni.
2022. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindent visznek, ezt még el is tudják használni. Nemrég az EKG zselé tűnt el a folyosón hagyott gép mellől, remélem megissza.


Illetve pár napja szemtanúja voltam, hogy egy fazon nagyon ólálkodott a takarítónők raktáránál, utána pedig hárman is ordibáltak vele. Van egy tippem, mi volt a terve, drágák ám a professzionális tisztítószerek.

2022. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de még használt wc kefét is lopnak egyesek.
2022. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez egy személyiség zavar. Önértékelési zavar vagy valami hasonló. Csak úgy érzi magát biztonságban ha másokat meg tud lopni, át tud verni.
2022. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!