Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a buszon, villamoson hoza ertek minden retekhez aztan otthon csak ugy leteszitek a cuccokat? Vagy pl ha vesztek valamit

Figyelt kérdés

Pl boltban vesztek valamit, hozza ert mar egy csomo ember retkes kezzel, aztan haza viszitek a tiszta lakasba es masnak a retkes keze utan leteszitek..

Vagy kabatt nadraggal leultek, neki doltok buszon vagy villamoson mindenhez, aztan otthon leteszitek a tiszta dolgok koze a kabatot a nadraggal meg leultok pl az agyra

Csak engem zavarnak ezek a dolgok?tul tisztasagmanias vagyok?

Nektek nincsenek ezek a gondolataitok?


2022. szept. 26. 14:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2022. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire nem gondolom túl azért, de ha hazaértem első a kézmosás és öltözök is át otthoni ruhába és nem, nem úgy, hogy közben leülök az ágyra.:D
2022. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Részben igen, részben nem.

A boltban vett cuccokat sima vízzel megmosom, ahogy a kezem is megmosom, és át is öltözök, ha hazaértem.

De amúgy nem stresszelek azon, hogy kinn összefogdostam mindent. Példa: dohányzok, és ha leszállok egy buszról, akkor rágyújtok. A számhoz emelem a cigarettát a retkes buszos kezemmel, és egyáltalán nem zavar. Vagy, ha bevásárolni megyek, mindig veszek egy italt, vagy egy jégrémet, amit megeszek hazafelé a retkes kezemmel, és nem érdekel. Meg csak a nem csomagolt árut (zöldség, gyümölcs) mosom meg, és azt is csak vízzel, pedig pl a csomag száraztésztát ugyananynian megfogdoshatták. Illetve beviszem a budira a telefonom, és nyomkodom szarás közben, aztán kitörlöm, lehúzom, kezet mosok... és nyomkodom tovább ugyanazt a mobilt, amit szarás közben nyomkodtam.

2022. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
Van immunrendszerem, de ettől függetlenül egy koszosabb buszozás, vonatozás után simán megy a ruha a mosásba én meg a zuhany alá. Vagy például a szobákat, hálószobát igyekszem elkülöníteni és az előszobában letudni a kipakolást, öltözést.
2022. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Még csak el sem gondolkoztam rajta, de most is leszarom.. ilyenekre teljesen igénytelen vagyok. A földre esett kaját is megeszem. :D
2022. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
22%
Hazamész, leveszed, felakasztod az előszobában. Kezet mosol. Cipőt le. Papucs. Átöltözöl. Reggel kikeféled a kabátodat, cipőt tisztítasz. Mondjuk, mióta megint tele hajléktalanokkal a közlekedés, nem ülök le. Kézfertőtleníts. Ennyit tehetek.
2022. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%
Tisztaságmániás vagyok, pont ezért nem ülök le semmilyen közlekedési eszközön, és nem fogok meg puszta kézzel semmilyen kilincset, kapaszkodót. A táskámat rendszeresen mosom a bevásárlószatyraimmal együtt.
2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28

Akkor mivel fogod meg a kilincseket, kapaszkodókat?

2022. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!