Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy a...

Titeket nem zavar hogy a buszon, villamoson hoza ertek minden retekhez aztan otthon csak ugy leteszitek a cuccokat? Vagy pl ha vesztek valamit

Figyelt kérdés

Pl boltban vesztek valamit, hozza ert mar egy csomo ember retkes kezzel, aztan haza viszitek a tiszta lakasba es masnak a retkes keze utan leteszitek..

Vagy kabatt nadraggal leultek, neki doltok buszon vagy villamoson mindenhez, aztan otthon leteszitek a tiszta dolgok koze a kabatot a nadraggal meg leultok pl az agyra

Csak engem zavarnak ezek a dolgok?tul tisztasagmanias vagyok?

Nektek nincsenek ezek a gondolataitok?


2022. szept. 26. 14:17
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Taskaban is napkozben mindent osszefogdosok azzal a kezzel amivel a buszon hozza ertem mindenhez, es amikor haza erek ez is nagyon zavar..legszivesebben letorolnek mindent de az meg nagyon sok ido es mire vegzek egy orultnek hiszem magam
2022. szept. 26. 14:18
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Van immunrendszerem.
2022. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Erre való az immunrendszered, hogy ne legyél halálos beteg attól, hogy melletted valaki tüsszentett.


Nyilván kezet mosunk mikor hazaérünk, de nem kell mindent átfertőtleníteni. Mert a túlzott fertőtlenítéssel pont az ellenkező eredményt éred el...

2022. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a cuccok az előszobánál tovább nem jutnak nálam
2022. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
2022. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Metionin ***** válasza:
76%
Utcai nadrággal sosem ülök le otthon, mindig azonnal átveszem otthonira. A táskát, ilyesmit nem rakom le pl. ágyra. Telefont, stb. át szoktam törölni fertőtlenítővel. A boltban vett termékekkel nem tudok mit csinálni, sem időm sem energiám nincs mindent áttörölni, a hűtőt rendszeresen takarítjuk, a kezünket is mossuk, megelégszünk ennyivel.
2022. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
2022. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%
Ki az, aki annyira igénytelen, hogy utcai ruhában leül az ágyra?
2022. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem a betegsegtom felek, hanem a tudattol hogy mennyi ember retke van rajta pl a nadragomon mert leultem a villamoson


4. Nekem sem, a kabatot felakasztom, a taskamat a folre teszem a cuccokat amik rajtam voltak a szennyesbe..de még igy is magyon zavar

2022. szept. 26. 14:24
 10/29 A kérdező kommentje:
8. Nagyon sok olyan van
2022. szept. 26. 14:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!