Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismét le akarta nyúlni a...

Ismét le akarta nyúlni a csomagokat?

Figyelt kérdés
MAi nap egész nap cipelt magával egy külföldi csomagom a postásom (többet nem kaptam meg ,elvileg át vettem ami nem is történt meg !!) Reggel 10 óra nagyságában járt a házamnál ,gondoltam bedobta a pósta ládámba ,persze ismét nem történt meg de értesítőt se kaptam !!! Ma d.u. 2-kor felhívtam a főpostát ,hogy mizu a csomagommal... elvileg se név se cím nem volt rajta (amit kötve hiszek !!!) közben miért lett volna nála akkor ?:)))) Holnap hozza elvileg ..oké ! A lényeg...jól gyanítom ,hogy ez a f@szkalap nyúlta le az eddigieket amiket nem kaptam meg és ezzel is ez volt a célja ? A normális segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm !!
2022. szept. 27. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd be, és rúgasd ki gyorsan. Mástól is valószínű lop, anno tőlem is egy ilyen féreg lopkodott. Bejelentettem, egyből megkaptam a csomagot, de látszott rajta, hogy újra lett csomagolva az eredeti, elég rondán.
2022. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aza baj ,hogy rendszeresen betelefonálok mint ma is tettem de nem csinálnak velük semmit !!! Holnap viszont személyesen az egyiken meg ogok jelenni és szépen ott kérek egy panasz bejelntő iratot . Köszönöm !
2022. szept. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!