Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy rakás ember elkezd rád...

Ha egy rakás ember elkezd rád mutogatni/nézni hangosan beszélni rólad akkor mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy dohánybolt ami a környéken egyedül 0-24 es, és ha úgy adódik munka miatt akkor kénytelen vagyok oda benézni, ma történt hogy belépek a dohányboltba, mindenki engem bámul, qwa idegesítő volt, megyek el erre elkezdett rám mutogatni egy srác hogy ez az a Bajai nő volt” és röhögtek rajtam, munkatársam közben siettetett mert én vittem haza, és amugyis ment volna, egyszer voltam Baján mert Eü alkalmasságit tettem le, nagyon kellemetlen szituáció volt, nem szeretek konfrontálódni. De mivel többször kénytelen vagyok boltba megjelenni az igazságérzetem meg mindenhogy is zavar.. tanácsot kérnék ti mit tennének ilyen szituációban?
2022. szept. 28. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne bárki is KÉNYTELEN dohányboltba menni?
2022. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert nincs más 0-24 es dohánybolt, és dohányzok, meg sokszor 12-16 órázok.. van hogy késő este végzek.

Egyenlőre nem akarok leszokni a dohányzásról ha erre célzol, jelen esetben még jólesik dohányozni, ha már nem esik jól akkor abbahagyom.

2022. szept. 28. 23:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve sokszor ott veszek üdítőt.. mert munkahelyhez az van a legközelebb.
2022. szept. 28. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én félnék, hogy be vannak lőve, vagy részegek, és inkább gyorsan elpucolnék onnan.
2022. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez egy 1x alkalom volt, most ezt engedd el! Ám ha még egyszer előfordul veled ott, abban a dohányboltban, menj oda higgadtan, és kérdezd meg, mi a fenét mutogat rád, ismer? Légy higgadt és határozott, de most ne rágódj rajta. Mégis milyen "bajai nő" vagy, nem lehet hogy pletykálnak? Esetleg valaki rosszakaró, vagy egy szerető?
2022. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2# kamerával megfigyelt a bolt, engem nem érdekelne hogy részegek vagy egyéb, nem szeretek konfrontálódni, amúgy sem, gyerekekkel végképp, mivel nekem is van gyermekem, igaz jóval fiatalabbak tűnök a koromnál.. és valószínűleg egyidősnek saccolnak ezek a tízen-huszonévesek.. de azt nem fogom hagyni hogy egy csapat suhanc megalázzon, a gyermekem miatt sem. Őt nem hozhatom szégyenbe, és valószínűleg fognak vele is együtt látni.. illetve ez miatt a végletekig képes vagyok elmenni, arra is gondoltam hogy felkeresem a főnökét és elmagyarázom neki hogy igencsak kellemetlen helyzetbe hoztak, nem vagyok megelégedve a kiszolgálás hozzáállásával.
2022. szept. 28. 23:36
 7/11 A kérdező kommentje:
3# kinek nincsenek rosszakarói?.. bár arra is gondoltam hogy csak valamivel kell menőzni és pont én voltam rosszkor rossz helyen. Elengedni nem tudom a helyzetet a fentebb leírt miatt sem, és mivel valószínűleg fogok még találkozni a kiszolgáló sráccal, esetleg a kis bandájával is, nem akarom feleslegesen megnevettetni” őket. Úgy hogy fixen tisztában vagyok a dolgokkal, hogy nem rólam volt szó. Annyira szarul nem csinálhattam az alkalmasságit hogy híre menjen mivel négyesre vizsgáztam, és ráadásul nőknél.. szóval még egyéb szexuális dologgal kapcsolatban sem! Lehetne összekötni ha akarnák.
2022. szept. 28. 23:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán tényleg az lenne a célravezető, ha bepanaszolnád a kiszolgálás minősége miatt. Van aki csak a fegyelemből tanul.
2022. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
nem kell bagózni
2022. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen előfordul ilyesmi, akkor valami lejáratás áldozata vagy.Valahol valaki, valakik terjesztik a rossz híred.
2022. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!