Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy rakás ember elkezd rád...

Ha egy rakás ember elkezd rád mutogatni/nézni hangosan beszélni rólad akkor mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy dohánybolt ami a környéken egyedül 0-24 es, és ha úgy adódik munka miatt akkor kénytelen vagyok oda benézni, ma történt hogy belépek a dohányboltba, mindenki engem bámul, qwa idegesítő volt, megyek el erre elkezdett rám mutogatni egy srác hogy ez az a Bajai nő volt” és röhögtek rajtam, munkatársam közben siettetett mert én vittem haza, és amugyis ment volna, egyszer voltam Baján mert Eü alkalmasságit tettem le, nagyon kellemetlen szituáció volt, nem szeretek konfrontálódni. De mivel többször kénytelen vagyok boltba megjelenni az igazságérzetem meg mindenhogy is zavar.. tanácsot kérnék ti mit tennének ilyen szituációban?
2022. szept. 28. 23:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10# sosem volt ilyen alkalom, ezen kívül..
2022. szept. 29. 14:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!