Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öt napba még belefér?

Az öt napba még belefér?

Figyelt kérdés
Ma kaptam csomagot egy csomagautomatába de lehet csak hétfőn jutok el oda hogy át tudjam venni. Ez pont öt nap és öt nap áll rendelkezésemre hogy át tudjam venni a csomagot. Ha hétfőn veszem át az még belefér vagy már a hétfői napon visszaviszik?

2022. szept. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy számolom, nekem a hétfő négy napra jön ki.
2022. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 5 munkanap? Mert akkor a szombatot és vasárnapot nem kell beleszámolni.
2022. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Simán öt napot írtak.
2022. szept. 29. 12:12
 4/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Átlagban 5 munkanapot számolnak. A szombat és a vasárnap szerintem nem számít...
2022. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy automata azért automata, mert ő hétvégén is dolgozik. Beleszámít a hétvége is.
2022. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem a Foxpost egyszer vasárnapot adott meg határidőnek, ráadásul a munkahelyem közelébe kértem a csomagot. Nem is figyeltem oda, csak azt vettem észre, hogy hétfő reggel kapom az értesítést, hogy visszavitték a csomagot.
2022. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
#5 és #6 lehet hogy igazatok van... Hétfőn kaptam Foxpost automatába csomagot, és szombat delet adta meg végső időpontnak átvételre. Ha meg tudod oldani a hajnali átvételt, én azt (is) tanácsolnám...
2022. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!