Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha lánytól...

Miért van az hogy ha lánytól kérdezne valaki az nem felel privátban?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi kérdezne küzdősportot űző lánytól és erre azt írják a lányok, hogy itt kérdezhet de privátba nem válaszol.

Miért?


2022. szept. 29. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tedd fel a kerdesed az oldalra, ne privátban. Plusz vszinuleg valami fetises dolgot kerdeztel...
2022. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Mert nyilvánosan is meg lehet kérdezni. Ha pedig olyan a kérdés, hogy nem mered nagyközönség elé tenni, le se írd.

Én se válaszolok privátokra, mert 10-ből 8-szor pár üzenet után egyből váltottak perverzkedésre, akik korábban írtak nekem.

2022. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig válaszolok.

N

2022. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megvan a rossz tapasztalat. Nem kell feltétlen magadra venni, de sajnos rengetegen írnak olyan üzeneteket, amit mások kellemetlennek találnak. Ha pedig olyan a kérdés, akkor tényleg inkább ne, ha meg nem, akkor nyugodtan kiírhatod.
2022. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy lepontozást kapok érte, de felvállalom, hogy én pl. nem szoktam privátokra válaszolni. Egyszerűen nincsen jó tapasztalataim az itteni üzenetküldő körül. Hihetetlen milyen perverz dolgok landolnak nálam, pedig az "Emberek" kategóriát aligha hagyom el, és semmi ilyenre, vagy bármire provokálót nem írok.
2022. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!