Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tehet olyat valaki, hogy...

Tehet olyat valaki, hogy mikor elmegy vásárolni valahova, az ottani szabályokat betartja, tisztességesen nyilvánul meg a környezetében lévő emberekkel is, majd jön rengeteg negatív vélemény, ami nem is valóságon alapul, azért feljelentést tesz?

Figyelt kérdés
Az adott embernek van egy régóta folyamatban lévő ügye, hogy a munkáltató nem akar kártérítést fizetni neki, de rengeteg negatív körülményt és jelzőt kellett elviselnie a munkája során, aztán az üzletekben is elemzik a vásárlási szokásait, jelentik az interneten, hogy mikor lépett be az üzletbe. Egyszer lopás vágyával is rágalmazzák, aztán azért hibáztatják, mert nem egyformák az összehasonlított körülmények az ottani dolgozó életével kapcsolatban. Ha negatív emberek ide feljönnek kommentelni, de az illetékes ember feljelentést tesz, mert ok nélkül támadják, akkor névtelenül is lehet számolni a negatív cselekedeteikkel?
2022. szept. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz, Kínában?
2022. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hűha, szerintem ezt inkább pszichiáterrel beszéld meg, ilyen katyvasz a fejedben már orvosi kategória.
2022. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem tudom eldönteni, hogy a kedvenc Rébuszos Kérdezőm írta-e.... Hasonlít a stílus, de valahogy mégsem olyan.
2022. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rébuszos új témában alkot. Szerintem nem magyar az anyanyelve, kíváncsi lennék milyen származású.
2022. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 szerintem nem az anyanyelvével van probléma........ Választékosan fogalmaz, még ha érthetetlenül is, és a helyesírása is nagyjából rendben szokott lenni. Más lehet ott a baj.
2022. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!