Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek gyümölcs, növény vagy...

Akinek gyümölcs, növény vagy virágneve van - szereted a neved? Ért bármilyen kellemetlenség miatta?

Figyelt kérdés
Olyan nevekre gondolok, mint a Málna, Eperke, Bodza, Jácint, Rózsa, Virág, Boróka, Mandula stb.

2022. szept. 30. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én megváltoztatom a nevem Banánvirágra és majd elmesélem.
2022. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Dália a nevem (megváltoztattam, én adtam magamnak), nem ért soha semmi kellemetlenség miatta, pedig már több mint 13 éve viselem. Sokszor megdicsérik, hogy szép, de ezt leginkább annak tudom be, hogy ritka ezért mondják rá ezt hirtelen. Én jó döntésnek tartom, hogy ezt a nevet adtam magam, tudok vele azonosulni, illik hozzám.


Szerintem semmi hátrány nem éri az ilyen veű gyerekeket, pl. a Virág névre sem hallottam még, hogy bárki negatívat mondott volna. Ha nem Banánvirág kategória az a név akkor nem fogja a gyereket emiatt atrocitás érni, ha pedig csúfolódni akarnak akkor az Annát is lehet csúfolni, nem ezen fog múlni.


28/N

2022. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ibolya a nevem. Hát nincs vele túl sok jó tapasztalatom. Alig ismerek ilyen nevű, korban hozzám közel àlló fiatalt.
2022. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Boglárka vagyok-kedveskedésből, gúnyolódásból, illetve szimpla beszédhibából hívtak már Bogárkának.

Illetve becéztek olyan módokon, amit nem szeretek.

Szerintem a nevemmel olyan baj van, hogy túl hosszú és kicsinyítőképzős+ ugye virág, lepke név, így jobban illene egy szép, vékony, szerény, csendesebb lányhoz, mint hozzám. Valahogy túl fiúsnak és otrombának érzem magam hozzá.

Ugyanakkor már mindenkinek Bogi vagyok és annyira nem utálom és nincs olyan név, amit így nagyon magaménak éreznék ehelyett.

2022. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se nem virág, se nem növény de elég ritkának számít. Tea vagyok és eléggé kedvelem a nevem
2022. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanga vagyok és mindenkinek tetszik a nevem
2022. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
A tea pont egy növény, omg.
2022. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!